Привет!

  • 785
  • 2
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

Отворих тема в дир.бг, в клуба на майките, защото този въпрос страшно много ме вълнува. Но явно там няма много майки на близнаци, тризнаци и т.н. Дали тук ще получа повече инфо?  newsm78

  bouquet Бъдете здрави!!!  Hug

Аз не съм майка на близнаци, имам само едно момченце засега, но винаги силно съм съпреживявала, дори само отстрани, проблемите на майките с повече бебчета наведнъж...

# 1
Temata ti e mnogo hubawa.
Az sam s 3deca.
Za parwoto dete triabwa65e da podpi6a deklaracia 4e ne hodia na rabota a si sedia v kasti da gledam deteto!Niakakaw absurd!Koito ima firma,prosto triabwa da ba4ka!Imam si hora na koito na 28triabwa da dam zaplati,no ne da gi podaria,a wzaimno da si izkarame parite!
Blizna4etata sa mi 10 mese4ni.Ne samo 4e niama niakakwa bonifikacia ot darjawata ni zatowa 4e sam rodila 3 balgar4eta,ami i kato "firmadjiika" we4e ne moga da polzuwam mai4inski i detski!Zatowa 4e sam ia registrirala 4e e na pe4alba ne mi se polagat detski!A mai4inski - rabotodateliat ne moje da si gi wzeme sam!Tolkowa mi e obidno 4e sam gi rodila balgar4eta,4e ako ima6e wazmojnost stiah da iskam da sa s 4ujdo grajdastwo!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
когато прочетох твоя разказ...  Shocked Защо няма уважение към МАЙКИТЕ?!?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт