Памперси- цена 0,25 лв./ 1 бр.

  • 857
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 488
Така , след като многократно съм се възползвала от всичките Ви предложения за покупки нека и аз да Ви предложа нещичко.......

Случайно открих магазинче до пазар Кирков и именно там се продават тези памперси и то на тази цена. Памперсите са италиански, за мое учудване се държат многооооооо прилично за тази цена и при това продавачката е любезна и не те лъже . На опаковката пише *Джулия*, но по всяка вероятност тук само се окомплектоват........


Магазинчето се намира на ул. Кирил и Митодий, веднага след Ботев- посока пазара, вляво.....

Дано съм полезна и се надявам да не се приема като рекламен постинг.........

# 1
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Мерси! А ти купи ли си? Въпросът ми е по-скоро - доволна ли си от качеството?

# 2
  • София
  • Мнения: 488
ДА - купих си и съм доволна. Синът ми е на 1г. и 3 м. 7м. ползвах Памперс, допреди 2-3 дни ползвах Молфикс и сега сме на тези. Нито се е изприщил, нито са пуснали. Но реално аз го сменям на 3-4 часа, така че не мога да кажа дали биха изкарали по-дълго време. Досега съм намерила разлика само в цената и опаковката......

А междудругото там има и Памперс -гащи пак италиански.........

# 3
За кои килограми са тези памперси?

# 4
  • София
  • Мнения: 488
Аз взимам от 9 до 18 кг. Има за различни килограми. Всъщност цената , която съм я дала е за 9-18 кг. По 20 бр. са пакета, пак от същите килограми. За другите не съм се интересувала.  Предполагам, че е още по- добра цената........ Но вече сме големи...

# 5

Общи условия

Активация на акаунт