момичета ако знаете кажете........

  • 548
  • 2
  •   1
Отговори
Момичета, вие винаги ми давате супер съвети и пак се надявам вие да ми кажете.....
В момента съм бременна с второто си дете и след като се роди живот и здраве искам поне две години да си остана в къщи и да си го гледам заедно със сестричката му. И за да не трябва да работя извън къщи реших да гледам и други деца, но не познавам почти никого с деца и не знам как да намеря. Та въпросът ми е по какъв начин да намеря родители, които да имат нужда от детегледачка и като ги намеря как изобщо ще се доверят на една непозната да им гледа детето. В България бях детска учителка, но тук в Щатите не съм гледала деца.
много благодаря

# 1
  • Мнения: 3 491
sladoled, моите деца са гледани от такава жена. Живеехме в студентско жилище, тя си беше разлепила ръкописни обяви по пощенските кутии. Препоръча ми я съседката, но и да не беше препоръката, пак щях да се обадя. Аз тогава не само че не работех, ами бях на неработна виза + започвах да уча, и ако трябваше да плащам такси за университет + такси за ясли за 2 деца- забрави. Да не говорим, че яслите около тогавашното ни жилище никак не изглеждаха добре, за единствената по-нормална имаше чакане 1 година. А и ми е трябвало почасово гледане, само колкото да прескоча до училище. Тази жена конкурираше яслите с ниските си тарифи, изключително гъвкаво работно време, домашно приготвена храна, спретнат (макар и не стерилен) дом, и собствената си спокойна и приветлива личност. Най-добре за качеството й говори обичта на децата.

# 2
  • Мнения: 6 167
Момичета, вие винаги ми давате супер съвети и пак се надявам вие да ми кажете.....
В момента съм бременна с второто си дете и след като се роди живот и здраве искам поне две години да си остана в къщи и да си го гледам заедно със сестричката му. И за да не трябва да работя извън къщи реших да гледам и други деца, но не познавам почти никого с деца и не знам как да намеря. Та въпросът ми е по какъв начин да намеря родители, които да имат нужда от детегледачка и като ги намеря как изобщо ще се доверят на една непозната да им гледа детето. В България бях детска учителка, но тук в Щатите не съм гледала деца.
много благодаря


ето моето редактирано и по'структурирано мнение Wink

1. проу4ване на нуждата ( в квартала напрпимер, какви деца, колко, познаваШ ли родителит)

2. намиране на уникалния елемент и послание ( какво те прави уникална в услугата, която предлагаШ, фасилитис , опит и тн)

3. организирам кампания. ( като първо се ориентирам какви са изто4ниците на информация в квартала, може да имат напр. уебсайт , ние имаме такъв)
.. собствен уебсайт , правя си  неЩо което да е красиво и само мое
... визитки..
...безплатна красива карти4ка ( като тези, които ги взимат хората от кафенета и тн)
...обява ( принтирана и бодната някъде).
... организирано от теб безплатно събитие ( или предварителни доброволни 4асове)..

  bouquet

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 19:07 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт