Как мирише детската вулва?

  • 2 408
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 494
Притеснявам се, че вулвата на дъщеря ми (3 г.) мирише, но не мога да определя на какво. Водих я при личната, а тя ми каза, че не разбира особено много от детски вулвички. Според нея трябва да заведа малката на детски гинеколог. Но това още не съм го направила. Освен това ми се струва, че малките срамни устни не са съвсем отлепени от големите и там се задържа мръсотийка. Моля ви, споделете, ако имате такъв проблем.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нямаме такъв проблем и не мога да ти отговоря точно.

Когато дъщеря ми беше малка, имаше леко възпаление. Тогава по съвет на педиатър, започнах да я измивам с разтвор на Тантум Роза (май така се наричаха прахчетата) . Помогнаха много!

Все пак заведи детето на детски гинеколог щом личната не може да ти каже нищо.

# 2
  • Мнения: 2 082
би трябвало да не мирише,но ако наистина са събрани мръсотийки е напълно възможно-ти виждаш ли ги?аз много внимателно ,ако има нещо почиствам с клечка за уши

# 3
  • Мнения: 1 858
За съжаление и аз не мога да ти кажа нищо. Най-добре е както е казала личната ви лекарка да я заведеш на детски гинеколог.

# 4
  • Мнения: 1 517
Не е нормално да мирише. По-добре я заведи.
Успех!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм душила, защото малко параноичка си падам по отношение на здравето на Калина, но миризма по-специфична не усещам  Naughty

# 6
  Наи-добре бързо я заведи на детски гинеколог.Може да има срастване на усните,както беше при дъщеря ми.ЗА да избегнете евентуални възпаления побързаите!Няма нищо страшно,но трябва да е по навреме.Успех!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Често почиствам с влажна клечка за уши покрай срамните устнички- така се изчиства идеално всичко  Peace

# 8
  • Мнения: 1 427
Притеснявам се, че вулвата на дъщеря ми (3 г.) мирише, но не мога да определя на какво. Водих я при личната, а тя ми каза, че не разбира особено много от детски вулвички. Според нея трябва да заведа малката на детски гинеколог. Но това още не съм го направила. Освен това ми се струва, че малките срамни устни не са съвсем отлепени от големите и там се задържа мръсотийка. Моля ви, споделете, ако имате такъв проблем.
Миризма не съм усетила, но понеже Йоана има вече два пъти срастване , я гледам доста обстойно.Забелязвам, че и при нея малките устни са леко слепнали за големите.Не ми дава обаче да я почистя по-основно, а аз се страхувам да го правя насила.Моят съвет е да я заведеш на детски гинеколог.Тантум Роза също действа , ако имате проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт