Дали му е рано - какво ще кажете?!

  • 362
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 648
Захранвам от три дни - картофено пюре размесено с кърма! Три дни мати не спа след обад, включително : заспива на гърдата, вече сякаш спи и изведнъж, без да съм се дърпала да ставам, си отваря очите, направо ги ококорва, сякаш нищо не е било! Четвърти ден - днес, само на кърма - заспа в 3.10 - 3.15, събуди се в 5,20! както обикновенно!
Та питам се и вас питам дали това епризнак, че не е готов за захранване? Случвало ли ви се е подобно нещо?
Може и да ви звучи налудничево, но си представям, че това за него е някакъв стрес и го изживява така! Как мислите?

# 1
  • Мнения: 2 047
   Според мен картофено пюре не е подходящо за захранване. Дори на тази си възраст на дъщеря ми й тежи като хапва картофено пюре.
  Защо не опиташ с тиква, крушка или каша?

# 2
  • Мнения: 8 917
Според мен е добре да изчакаш поне докато навърши 6 месеца, но решението е ваше Peace

# 3
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ако си решила да го захранваш, защо не опиташ с оризовата каша на HIPP? Тя поне е по- лекичка и щади стомахчето.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз първоначално имах идея да започна с оризова каша, но после реших, че е много хранителна и той е много кила за каша! Но явно е трябвало с кашата да започна!Нищо не пречи да изчакан, но все си мислех, че на шест месеца ще е твърде осъзнат и ще проявява вече предпочитания и ще ми етрудно да захраня! Незнам - може и да не съм права!

Общи условия

Активация на акаунт