Въпроси относно Японската диета -да изясним

  • 534
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте и от мен   bouquet
Предлагам да изясним някои спорни,поне за мен  Mr. Green ,въпроси относно Японската диета
1.Може ли да ся ядат плодове и конкретно ябълки?Че може,може, но губи ли се ефекта?
2.Колко кг се свалят горе-долу за 1 седмица? Бая банален но съществен въпрос  Mr. Green
Моля за съдействие,от кога чета за тази диета,но с четене си оставам.....Сега съм решена,но да се информирам от по-опитните  Hug
Моля не ми се карайте,знам че има такива теми,но са все много дълги и трудно е да се ориентираш за конкретни отговори  Blush

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 21:07 от kopche

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм я правила тази диета, та да кажа.
Не могат да се ядат ябълки.
Така и не свалих обещаните килограми. Правих диетата, след като спрях да кърмя. Имах излишни около 14 кг., свалих за 14 дни само 6кг., в крайна сметка резултатът беше -4кг..  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 321
какво да ти кажа мила,аз така и не направих тази диета до края,но от една приятелка която я прави съвсем стриктно имаше много добри резултати.Иначе в другите теми имаше момичета,които прегрешаваха с по някоя ябълка например и пак имаше ефект. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 446
Бях я правила преди доста време. Спазвах я стрикно, но издържах само 1 седмица. Това си е голям глад ooooh! . Отслабнах 4кг, но не помня колко време съм ги задържала.
По принцип ябълки не се включват, но ако решиш изяждай по 1-2 ябълки между обяда и вечерята примерно.

Общи условия

Активация на акаунт