Сабо?

  • 4 561
  • 12
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Търся такова сабо из нашенските магазини (кафяво, кожено, не с много висок ток), но не намирам. Някой да е виждал нещо подобно из София?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Преди известно време ми беше влязло в главата, че задължително трябва да имам сабо от тъмна кожа с ток от тъмно дърво и претърсих цяла София под дърво и камък , но никъде не намерих......но аз си търсих с цяла платформа.......пожелавам ти късмет.....аз не съм виждала

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди известно време ми беше влязло в главата, че задължително трябва да имам сабо от тъмна кожа с ток от тъмно дърво и претърсих цяла София под дърво и камък , но никъде не намерих......но аз си търсих с цяла платформа.......пожелавам ти късмет.....аз не съм виждала
И с цяла платформа може (и бира, чедо, и бира, както е казал попът).  Laughing
Аз видях подобно на моето търсено, но нямаха в кафяво. Затова пък имаха - в синьо, бяло, черно, червено май, абе - всичко, но не и кафяво. И хубаво сабо беше, българско, от естествена кожа и не беше скъпо - 35 лева, ама на.
Освен, ако има чалъм да се боядиса бялото в кафяво?  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 455
Аз съм си търсила 2 години такова сабо и се убедих,че в София сабата са от пластмасова подметка,досега от дърво не съм виждала,а за 35,00 лв. изобщо не вярвам да е дърво!

# 4
  • Мнения: 27 524
А тази картинка откъде я намери?

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От сайта на Банана Рипъблик.
Но скоро едва ли ще пътувам, за да си купя сама. А и мъжът ще пътува чак напролет. У нас нямат магазини.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм си търсила 2 години такова сабо и се убедих,че в София сабата са от пластмасова подметка,досега от дърво не съм виждала,а за 35,00 лв. изобщо не вярвам да е дърво!
Намалено е на 35 лв. Но и не съм сигурна, че е с дървена подметка, магазинът беше завторен и аз зяпах през витрината като братче на Гаврош. Laughing
Горната част със сигурност беше кожена, обаче.

# 7
  • Мнения: 27 524
Ако има тук, мога да ти взема  Hug

# 8
  • Мнения: 2 596
Виж тук: www.shoes-bg.com Аз обикновено от тях си пазарувам обувки, чехли, ботуши и чанти. Сега сабото и сандалите, чехлите са им намалени.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Блонди и Биси!  Hug
В крайна сметка реших да си взема бялото, че ми хвана окото.

# 10
  • Мнения: 5 140
А пък аз искам от обикновенното си сабо, едно време имаше по кореком.
Ако изровя снимка ще покажа.

Нещо такова:

Но нашите не ги правят добре.

# 11
  • Мнения: 599
А пък аз искам от обикновенното си сабо, едно време имаше по кореком.
Ако изровя снимка ще покажа.

Нещо такова:

Но нашите не ги правят добре.

Туй нещо е медицинско сабо, аз имам такова от 10 години и съм му пробила дупки вече на пръстите, но са си моите чехли при мама и татко  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 140
Защо да е медицинско има детски, мъжки....
детски:


дамско:



ето и сайта им, правят се тук в Бг: http://2june.hit.bg/products.html

Общи условия

Активация на акаунт