Какво шише за вода ?

  • 430
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Незнам дали този въпрос е за тук, но ако модераторите преценят нека преместят темата. Проблема ми е, че бебо се дави, когато пие вода -  с млякото нямаме проблем, но дам ли му водичка, не може да пие милия. В началото не знаех и бях взела шише на Камера, да ама с тази голяма дупка опитах само веднъж и повече не повторих. Сега сме с Чико - най-малката, но се дави винаги, вече не смея да му давам водичка, а той иска да пие. Посъветвайте ме, сблъсквали ли сте се с това, въобще какви шишета ползвате за водичка?

# 1
  • Мнения: 46 430
На Камера, все още с тях пие, има 3 размера, не съм имала проблеми Peace

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На Авент с №1. Тъй като ме беше страх от отбиване бях с тях до към 6-я месец и преминах директно на твърд накрайник.

# 3
  • Мнения: 432
Защо не пробваш да дадеш с чашка? Борис от 6-я (преди това беше само на кърма) до средата на 8-я месец (тогава се научи да пие и от биберон) пиеше само от лъжичка (но става много бавно и на двамата ни писваше) и от чаша - първите 4-5 пъти се позадавяше, но се научи бързо и нямаше проблеми. По-досадно е за теб, защото трябва да го придържаш, но пък казват, че било по-безвредно за зъбите от пиенето от биберон

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ние горещо препоръчваме ТАКОВА ШИШЕ...
Просто на нас това ни свърши много добра работа...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Благодаря за съветите, ще опитам с друг биберон, ние също ползваме шишета на Чико, но при нас проблема е в бибата, трябва да я сменим с друга, пък да видим ще продължи ли да се дави от водичката.
Ще опитам и с лъжичка, не съм се сещала за този вариант.

# 6
  • Мнения: 143
Роси, ние също използваме същото шише което Експрес е показала.Понеже сме на кърма, шишето използвам само за водичка, при все че много не му се пие.Мисълта ми е, че досега не се е задавяло, като цяло е много удобно. WinkМисля, че ще останеш доволна, сама прецени Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
Незнам дали този въпрос е за тук, но ако модераторите преценят нека преместят темата. Проблема ми е, че бебо се дави, когато пие вода -  с млякото нямаме проблем, но дам ли му водичка, не може да пие милия. В началото не знаех и бях взела шише на Камера, да ама с тази голяма дупка опитах само веднъж и повече не повторих. Сега сме с Чико - най-малката, но се дави винаги, вече не смея да му давам водичка, а той иска да пие. Посъветвайте ме, сблъсквали ли сте се с това, въобще какви шишета ползвате за водичка?
И Гери се давеше и затова се съобразявах с това да не се дави. Сама се научи да пие от сламка след това Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт