Как обличате детето за сън

  • 10 805
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Тънко боди с дълъг ръкав и тънка пижама.Задължително боси крака.Завивам я с олекотена завивка.В стаята е около 20 градуса..Вие как слагате децата си да спят?

# 1
  • Мнения: 928
Аз също слагам боденце,отгоре пижамка или гащеризонче  за спане.Колкото му е по- леко на детето,толкова е по-комфортно и спокойно през ноща.Завиваме се с олекотено одеалце,но краченцата са обути с термочорапки,защото много са студени.Т в стаята е около 20 градуса.

# 2
  • Мнения: 2 529
Боди с къс или дълъг ръкав и гащеризонче тип пижамка. Слагам и тънки чорапки, защото поддържам по-хладно в спалнята, скоет предизвиквам голямо недоволство от ужасно топлолюбивия ми мъж Laughing

# 3
  • Мнения: 114
Аз обличам Бобо с пижамка и го завивам с олекотено одеалце/ или юрганче...как точно се казват тия неща/, от 2-3 дни му слагам и тънки чорапки, в стаята е около 20 градуса.

# 4
  • MUC
  • Мнения: 571
Боди с къс ръкав, пижама и в спален чувал. В стаята е около 20 градуса.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Тънка пижамка от 2 части и чорапчета, защото си отвива само краците и стават ледени. Спи при мен с олекотена завивка + тънко одеало отгоре. В стаята е около 19-20 градуса.

# 6
  • Мнения: 4 358
Боди с къс ръкав и тънка памучна пижамка от две части.
Отгоре - олекотено юрганче.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Гери- щащи, фланелка и пижама, задължително чорапи- без тях не ще да легне, дори и през лятото спи с чорапи...
Юли- с боди и цяла дрешка отгоре.

# 8
  • Мнения: 4 414
с тънка пижамка или гащеризонче. без бодита и без чорапки/което хвърля в ужас баба и:)/. спи с олекотена завивка или чувалче. в стаята е доста топло - о/о 20-22 градуса.

# 9
  • Мнения: 1 975
Ами по принцип се опитвам да ги облека с пижамите, ..........ама нали са си инати само се събличат и искат да спят голи......само по памперс  Shocked  ......  Понякога им обличам фланелки или бодита. Но иначе имат юргани с пера и те доста топлят .... така че не е проблем  Stuck Out Tongue

# 10
  • Мнения: 1 014
С боди с дълъг или къс ръкав и с нощничка от 2 части с дълго ръкавче. После слагаме чувалче без ръкав и отгоре одеалце. Не обуваме чорапки. В стаята е около 19 градуса.

# 11
  • Мнения: 3 042
20 градуса, тънко боди с дълъг ръкав, пижама, одеало - обаче човечето много се отвива ooooh!

# 12
  • Мнения: 5 539
Боди с къс ръкав, 2 блузи с дълъг една върху друга, надолу - ританки и една тънка долничка.
Стаята не се отоплява.
Завивам я с олекотена завивка, но тя много се отвива и ако не я усетя навреме през нощта и е леко облечена, я намирам измръзнала.

# 13
  • Мнения: 1 187
Потник и пижамка, слагам я в спално чувалче тъничко, че много се отвива и завивам с одеалце. В стаята е 20-22 градуса.

# 14
  • Мнения: 2 258
Боди с дълъг ръкав , цяла пижама и чувалче...

Общи условия

Активация на акаунт