Откъде да си купим кръгла спалня?

  • 8 206
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 910
Искаме да си вземем за спалнята кръгло легло Crazy
Някаква идея откъде?
Пообиколихме мебелните магазини, но не намерихме нищо, ако някой знае моля да сподели Praynig

# 1
# 2
  • столицата
  • Мнения: 3 760
после да не ни питаш "откъде да взема кръгъл матрак?" Laughing

# 3
  • Мнения: 878
имаше преди време в списание Идеален Дом в пубриката къща на месеца един апартамен с ктъгла спалня и пишеше ,че е правена по поръчка заедно с всички чаршафи и покривки.Изглеждаше много добре ,а спалнята беше малка като стая.Ако можеш влез в интернет и потърси за статията .Успех

# 4
  • Мнения: 910
спалнята на Нани маг я видях и на живо не е нищо особенно. Всичко на живо изглежда някак си ... различно Rolling Eyes
ще си поръчаме май, ама ме е страх, че ще излезе на живо пак нещо дето не е точно такова каквото го искам newsm78
абе, голям каприз съм Embarassed аз затова искам да е нещо готово, че да мога до я видя в релно състояние как изглежда Embarassed Embarassed Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 640
моя колежка си взеха кръгла спалня от Платан- и матрака от там

# 6
  • Мнения: 910
сега им гледах сайта на Платан, но нямаше кръгли спални newsm78
от кой магазин са я взели знаеш ли? и каква е била цената?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Поръчай си от "Никром". Правят всякакви ако платиш Wink

Баща ми от там има спланя сърце. Огромна е и като сме спали на нея с бившия все едно спиш сам Wink Но то зависи и каква големина ще я поръчаш.

# 8
  • Мнения: 2 274
   Виж този сайт: http://www.kembg.com/mebeli.htm
   Имат такава спалня

# 9
  • Мнения: 7 640
сега им гледах сайта на Платан, но нямаше кръгли спални newsm78
от кой магазин са я взели знаеш ли? и каква е била цената?
по поръчка от там- много ми хареса. Цената била като на обикновена, но матракът Crazy.
Ще питам и ще пиша пак

# 10
  • Мнения: 910
много благодаря,  PolarFox  Hug

# 11
  • Мнения: 7 640
значи разучих въпроса- матракът и спалнята са от НАНИ, останалите кръгли мебели- от Платан.

# 12
  • Мнения: 910
Момичета благодаря за помощта Hug
След дълго лутане по магазини за легла и матраци в крайна сметка решихме и поръчахме това:
http://www.kembg.com/ok/Spalni/Ko-ti/kom-ti/havana.htm?Submit16= … D5%E0%E2%E0%ED%E0
отказахме се от кръглата спалня, че да не мисля после пък и чаршафи, все по-поръчка да си купувам Crazy Поръчахме тази, много е сладурска на живо. А магазина им е страхотен, продавачките са супер любезни и отзивчиви Hug

# 13
  • Мнения: 2 274
Момичета благодаря за помощта Hug
След дълго лутане по магазини за легла и матраци в крайна сметка решихме и поръчахме това:
http://www.kembg.com/ok/Spalni/Ko-ti/kom-ti/havana.htm?Submit16= … D5%E0%E2%E0%ED%E0
отказахме се от кръглата спалня, че да не мисля после пък и чаршафи, все по-поръчка да си купувам Crazy Поръчахме тази, много е сладурска на живо. А магазина им е страхотен, продавачките са супер любезни и отзивчиви Hug
  Радвам се че сте си харесали от КИМ! На нас всичките ни мебели са от там и сме много доволни / направиха ни отстъпка за цялото обзавеждане  Mr. Green /! Е, вярно че трапезарната маса я чакахме почти 2 месеца, но проблемът не беше в КИМ  Peace!
  Е, да ви е честита новата спалня и ...много романтични нощи в нея  Heart Eyes!

Последна редакция: ср, 27 сеп 2006, 16:26 от benighted

# 14
  • Мнения: 7 640
я кажете повече за тази фирма- цени, магазин?

Общи условия

Активация на акаунт