столче за хранене

  • 1 301
  • 21
  •   1
Отговори
моля за съвет за не много скъпо столче за хранене

# 1
  • Мнения: 2 309
Аз миналата седмица си поръчах на Cangaroo, струва 160 лв. и продавачката много ми го похвали, виж му характеристиките тук:
http://www.cangaroo-bg.com/

Като го получа ще пиша дали съм доволна Peace

# 2
Страхотно е благодаря ти за информацията, но ми е доста скъпичко.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В Метро продават дървени, които се разглобяват и стават на масичка със столче. Може да се ползва дълги години, някъде до към 5-6 годишна възраст. Не за хранене, но за друго, напр. за рисуване. Струват 40-50 лв

# 4
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ако имаш възможност отиди до "Скрити съкровоща", там скоро имаше доста запазени столчета, естествено ако не те притеснява това че са употребявани.

# 5
  • Мнения: 2 220
В Метро продават дървени, които се разглобяват и стават на масичка със столче. Може да се ползва дълги години, някъде до към 5-6 годишна възраст. Не за хранене, но за друго, напр. за рисуване. Струват 40-50 лв

Ние сме с такова и ми се струва най-удачният вариант.

# 6
  • Мнения: 1 263
В Метро продават дървени, които се разглобяват и стават на масичка със столче. Може да се ползва дълги години, някъде до към 5-6 годишна възраст. Не за хранене, но за друго, напр. за рисуване. Струват 40-50 лв

Ние сме с такова и ми се струва най-удачният вариант.
Да и според мен това е най-добрия вариант. Има ги не само в Метро, а и в почти всички по-големи детски магазини.

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
В Метро продават дървени, които се разглобяват и стават на масичка със столче. Може да се ползва дълги години, някъде до към 5-6 годишна възраст. Не за хранене, но за друго, напр. за рисуване. Струват 40-50 лв

Ние сме с такова и ми се струва най-удачният вариант.
Да и според мен това е най-добрия вариант. Има ги не само в Метро, а и в почти всички по-големи детски магазини.
И ние имаме такова.Все още не сме го ползвали,ама го взехме именно заради по-дългата му употреба.

# 8
  • Мнения: 2 171
Ние ползваме на Bertoni, не Yam-Yam, а по-евтиния модел /не знам точното му име/. Много съм доволна от него - с 2 големи плота е, с кош отдолу, с памучна тапицерия. Недостатъците му - не се регулира на височина и има само едно положение на гръбчето, което всъщност за дете, което може да седи не е никакъв проблем. Цената му беше 67 лв, а съм го виждала и по-евтин.

# 9
  • Мнения: 245
а до към коя възраст горе- долу бебето яде на такова столче?

# 10
  • Мнения: 3 457
на бертони са маи по-евтини

# 11
  • Мнения: 8 917
Провери при обявите за продажби Peace

# 12
  • Мнения: 346
В къщи сме с Чиполино Гранд Комфорт и съм много доволна, но цената му е около 150-160 лв. А при баба му  взехме това:


и да ти кажа никак не е лошо - поне на нас ни върши същата работа  Hug
А цената му е около 50 лв.

# 13
  • Мнения: 47 888
столчетата,които са върху масички и после се разглобяват,са много добра инвестиция!ние имаме такова,и 5 год го използваме непрестанно! Grinningи другите са хубави,големи разлики няма,освен някои екстри,но това все пак е столче за хранене,а не за целодневен престой и забавление на бебето! Wink

# 14
  • Мнения: 1 327
а някой ползвал ли е такова столче? в данет го има за 40 лева и доста се чудя дали да не взема такова.. някак по-стабилно ми изглежда..

Общи условия

Активация на акаунт