Глезотийки-позволявате ли си?

  • 3 013
  • 60
  •   1
Отговори
Привет мами   bouquet
Аз като всеки гладен човек,на диета съм, седя и си мисля за вкуснотийки  Mr. Green
И по-точно за най-вредните като зайо-байо,близалки,чипс,бонбонки,шоко и т.н. Подразбира се че в момента и дума не може да става да си ги хапвам,но се чудех дали ими други,като мен които си ги позволяват?И по колко?Дали като отслабна,дано да е скоро  Praynig ще мога да ги хапвам дори и по малко?
Вие ядете ли? И как се отразяват на кг и на здравето ви?  newsm78

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Позволявам си и още как,днес от Метро си взех един пакет мини марсчета и една кутия пурички.Имам още 2,5 кг да сваля,ама не се тормозя,когато стане-тогава.

# 2
хммм.... честно да си кажа, мога без всичко друго, ама без сладко немога  Embarassed и затова много внимавам  и си тренирам волята, ала е доста трудно. На мен лично сладкото не ми влияе когато е в умерени количества, до 1 вафла на ден, но все пак съм си телче (или всичко или нищо) и честичко съм на диета  Sad

Еххх ако имаше лекарство срещу мозъчния глад... Praynig

# 3
  • Мнения: 83
Успокоявате ме момичета! Аз си мислех ,че само аз съм така със сладкишите EmbarassedКато зомбирана съм- като започна и не мога да се спра EmbarassedМъж ми ,като реши ,че няма да яде сладко каквото и да му предложа не го докосва, а аз като ламя Mr. Green

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 22:43 от lele

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз без сладко не мога  Peace Има дни, в които ям повече сладки неща отколкото солени, но пък и диети не пазя, защото съм слаба. Щом ти се хапват разни вкуснотии, позволявай си по малко. В крайна сметка един живот живеем...не мога да си представя да се лишавам от такива дребни удоволствия  Naughty Освен това, колкото повече се ограничаваш и си забраняваш, толкова повече ще ти се яде.

# 5
  • Мнения: 936
Аз например на каквато и диета да съм, ям сладолед в огромни количества. Пия и бира, а като ми се прияде шоколад си хапвам. Телец съм и обичам да си угаждам. Няма смисъл да се лишаваш от такива дребни удоволствия.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз не съм особен фен на сладкото. Когато ми се прияде нещо обаче си позволявам. Добре, че се случва рядко   Laughing. Естествено, че си правя сметката кога и колко да хапвам. Но добре, че поне не ми се прияжда нещо до такава степен, че да не мога да мисля за нищо друго, ако ме разбирате. Мога да ям, мога и да не ям   Laughing.

# 7
  • Мнения: 3 611
Привет мами   bouquet
Аз като всеки гладен човек,на диета съм, седя и си мисля за вкуснотийки  Mr. Green
И по-точно за най-вредните като зайо-байо,близалки,чипс,бонбонки,шоко и т.н. Подразбира се че в момента и дума не може да става да си ги хапвам,но се чудех дали ими други,като мен които си ги позволяват?И по колко?Дали като отслабна,дано да е скоро  Praynig ще мога да ги хапвам дори и по малко?
Вие ядете ли? И как се отразяват на кг и на здравето ви?  newsm78

Цаката е да не приемаш повече ккал, отколкото иzраzходваш. Следователно всичко можеш да си хапваш  Wink ( това само при положение, че не си на диета, че и беz това органиzмът си е в шок)

# 8
  • Мнения: 133
Аз не съм особен фен на сладкото. Когато ми се прияде нещо обаче си позволявам.    Laughing.
И аз така. Само, че доста често си хапвам разни солени нещица - всички видове сирена са ми много любимо удоволствие.

# 9
  • Мнения: 14 471
не
нямам навик да ям между основните хранения. и не обичам разни чипсове, кроасанчета и т.н.

# 10
аз си позволявам мн често

# 11
  • Мнения: 3 322
Ми хапни си нещо сладко да не го мислиш непрекъснато , а след това според диетата се лиши от нещо от нея за да компенсираш калориите.

# 12
  • Мнения: 645
Да си призная без сладко не мога да живея Embarassed. Сега като се замисля минимума сладко на ден е по половин шоколад.  Sick

# 13
  • Мнения: 2 596
Да, ям си сладко, но не ми е страст, де. По принцип обичам повече киселките и солените неща.

# 14
  • Мнения: 686
Позволявам си и още как! Ако не хапна нещо сладко, много ми пада кръвното. И дори и да съм на диета, винаги си пийвам кафенцето с нещо сладко - вафла, шоколад или бисквити.

Общи условия

Активация на акаунт