Кога възтановихте фигурата си след раждането?

  • 1 709
  • 39
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Искам да ви попитам, кога си възвърнахте фигурата след раждането?
Нещо страшно съм се комплексирала, че немога да се побера в старите си дрешки които толкова харесвам Sad
Вярно все още кърмя, ама около мен се разхождат все едни такива слаби мами дето кърмят, пък аз се чувствам огромна до тях  Embarassed
Та, затова искам да ви питам колко време ви отне процеса на обратното връщане в старата формичка?

# 1
  • Мнения: 936
След първото раждане влязох във форма за един месец, без особени усилия. А сега, 7 месеца след второто, съм още с 10 кила отгоре. По никакъв начин не мога да си закопчея старите дънки. Стават ми само 2 панталона, които са с връв на кръста. Аз също се учудвам безкрайно много на слабите кърмещи майки. Защо не съм една от тях? Уж се храня нормално. А от 2 дена се чувствам ужасно, защото корема ми нещо се е подул и стърчи колкото и бюста. Най-големият ужас е че още ме мислят за бременна.
Но не се притеснявай, дори и да не си върнем старите килца, имаме прекрасни дечица, заради коити си заслужават тези кг. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 5 622
 След около месец-два, но ми останаха едни излишни 5 килограма, които носих още година.......

# 3
  • Мнения: 4 362
Аз не напълно съм си възстановила фигурата,но забременях на тези кг-ми заради взимане на хормонални.
По лентичката си личи колко съм свалила,имам още...
Не се чувствай огромна,всичко с времето си,а понякога всичко е и до фигура  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
върнах си килограмите след година и два месеца. През това време правих няколко пъти различни диети с доста минимален резултат. След година и малко обаче започнах да слабея съвсем безпричинно и за около месец-месец и половина свалих около 10-тина кг. просто от самосебе си без диети или смяна на хранителния режим. Обяснявам си го с това, че просто хормоните са спрели да бушуват и за това всичко си дойде на мястото Peace
Успех, не губи кураж /а и по мое мнение ти е много рано да се възстановиш/

# 5
  • Мнения: 2 897
След половин година,но стана мнооого бавно-имах 4 килограма за сваляне,които не ме притесняваха толкова много,пък и кърменето.Доволна съм от постигнатото без никакви диети и лишения,остава още малко да се стегна,малко,но е желателно-много съм критична,което пък не пречи да съм мързелива в случая Mr. Green

# 6
  • Мнения: 952
ами да ти кажа колкото по-малко имаш да смъкваш толкова по трудно се смъкват. Аз качих 9кг за цялата бременност,/ нищо не са/ след раждането още на втория месец  не си личеше че съм раждала но имам едни 2кг които все варират хем ги смъквам, после пак ги кача и така доста време...сега проблема ми е корема искам да го стегна ама ме мързи да правя гимнастики  newsm78

# 7
след полвин година а след  бебките ще видим след полвин година

# 8
# 9
  • Мнения: 4 473
През бременността качих общо 28кг, 20 от които през последните 3 месеца.
Точно 3 месеца ми бяха нужни да сваля 23-23кг, останалите до 6-ти месец след раждането.

За протокола: кърмила съм активно 9 месеца, което от своя страна предполага, че диети не съм спазвала.

# 10
  • Мнения: 3 611
Цялостно връщане в старата си фигура направих почти 2 години след като родих.
Относно отслабването, отслабнах с почти 15 кила след като спрях да кърмя, но тялото ми съвсем нямаше същата форма (не че сега я има  Rolling Eyes).

# 11
  • Мнения: 4 621
Два месеца след раждането си бях в старата форма Laughing

# 12
  • Мнения: 338
За 5-6м.а бях напълняла повече от 30кг.Ама то на мое място и слон да си ще отслабнеш.24ч.на ръце почти постоянен рев и много разходки.Направо да ми завиди човек newsm71

# 13
  • Мнения: 4 806
близо две години още ги боря - общо от бременността и кърменето 30 кг качих, сега те са свалени, но имам още 4-5, които са в плюс при самото забременяване.

# 14
  • Мнения: 694
9 месеца след раждането си бях със старите килограми.Трябваше да сваля 17 килограма,а свалих 21 за една година.Чувствам се перфектно-в по-добра форма от преди да забременея-благодарение на фитнес тренировките.Единственото,което ме комплексира са стриите,но какво да се прави....Майчинството иска жертви. Wink

Общи условия

Активация на акаунт