какво правите когато...

  • 2 090
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Мамчета, какво правите, когато ви е тъжно, иска ви седа плачете и сте подтиснати? Как излизате от това състояние? Струва ви се, че светът свършва...  Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами сядам, плача и ми минава Peace

# 2
  • Мнения: 742
Ами сядам, плача и ми минава Peace

Точно, ясно и ....РАЗТОВАРВАЩО! Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 6 999
Правя секс, отивам на фризьор, ям шоколад, спя...  Peace

В този ред в зависимост от наличностите

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Всъщност, има ли какво друго да направим, освен да се наревем?!?

"Какво правите, когато..." може да има много продължения ...ви се спи; ви се гледа телевизия, а няма нищо интересно; ви крещят за нещо, което не сте извършили; ви се ака, когато пътувате с автобс и скоро няма спирка... -  Peace бъди по-конкретна в заглавията...

# 5
  • Мнения: 3 322
Прилагам шопинг терапия - много помага!

# 6
  • Мнения: 165
Ami poplakvam si Cry,ako i tova ne pomogne -shoping terapiq Wink

# 7
  • Мнения: 4 555
Гледам филм или чета форуми Simple Smile
Когато ми е тъжно без конкретна причина или причината е в хормоните, просто гледам да не се шашкам, казвам си, че това е период, който трябва да оставя да отмине и през това време правя нещо разтоварващо. И предимно се стремя да не се връзвам на всички ужасни мисли, които ми минават през главата. Повтарям си, че това е "емоционална халюцинация", предизвикана от хормоните и трябва да я изчакам да мине.

# 8
  • Мнения: 1 517
Или сядам и се наревавам, пък аз съм голяма ревла (ма то напоследък и поводите ми да рева са големи), или музикотерапия. А ако и децата са в къщи, като завихрим едни луди танци...и ми минава.

# 9
  • Мнения: 7 474
Шопинг, маникюр, ако не помогне  smile3518

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Най-често крещя на най-близкия. В повечето случаи мъжът ми отнася всичко, а после започвам да плача и да се извинявам и ми минава. Ако мислиш, че няма да се справиш сама можеш и специалист да посетиш. Мисля, че е добре да се посещават психолози, психиатри и психоаналитици, когато сме в задънена улица. А и така няма да натоварваш близките си с лошо настроение.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Първо хубаво се наревавам, а след това излизам с приятели.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мисля, много мисля как да се справя с положението. Само времето ме лекува мен.

# 13
  • Мнения: 152
Мерси мамчета. Ипак се убеждавам, че сте страхотни. Hug Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Обаждам се на най-близката си приятелка и по женски си изплаквам мъката.

Общи условия

Активация на акаунт