Повръщането има ли място за притеснение?

  • 1 050
  • 4
  •   1
Отговори
моя син повръща почти след всяко хранене независимо дали е пюре или мляко и то по няколко пъти... на 6 месеца е и се чудя дали е нормално... повръща когато се обърне по корем (а оставя ли го в кошарата само това прави) или когато някои до дундурка':multi:'
 когато е на разходка обаче и си седи мирно и кротко в количката не повръща.. та чудя се има ли място за притеснение?':puppydogeyes:'

# 1
  • Мнения: 3 379
И гошко повръщ аоще, може би преяждат... Консултирай се все пак с лекар-

# 2
  • Мнения: 7 106
Моята дъщеря и до ден днешен, ако не я оригна добре след хранене,връща доста.Винаги се е хранила лакомо и гълта като смок,а с това и доста въздух вкарва.Оригваме се по 10 минути и пак ако пльокне, знам че е останал още въздух вътре.Пробвай и ти да го оригваш хубаво и все пак се консултирай с лекар.Но мисля,че ако това не му пречи на наддаването, не е голям проблем.Но друго си е да ти го каже доктор!

# 3
ами да ви кажа лекарката ме пита дали повръща на фонтан и като не е  ниама проблем.. пък и си наддава ... 8650 е станал... което за 6 месечно бебе си е бая

# 4
  • Мнения: 3 927
moeto bebe се скъсваше да повръща докъм 7-я месец. касаеше се за рефлукс. но го израстна. ако повръщането се е появило сега, а не е още от раждането, защо не потърсиш лекарски съвет? те педиатрите не обичат да дават направления за специалсист, но аз все пак отидох на гастроентеролог, един вид за мое успокоение.

доколкото се информирах рефлукса е безобиден, когато бебето наддава, но от друга страна съществуват много други причини за повръщането.....

Общи условия

Активация на акаунт