Обичате ли себе си?

  • 2 254
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 418
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.
И точно в това е въпросът:харесвате ли себе си,тялото си,характерът и всичко за което се сещате.
Аз лично се обичам,но понякога си причинявам големи неприятности,като се съгласявам с неща,които са в разрез с мнението ми.Но все пак трябва да се правят компромиси.

# 1
  • Мнения: 1 639
Обичам се .  Grinning
С времето се научих и да се харесвам -  такава несъвършена .

И характера си харесвам , макар да е в разрез с доста общоприети добродетели  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 14 483
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.

и също немаловажно - той самият може да обича. ако не обичаш себе си, как ще обичаш другите?

# 3
  • Мнения: 698
Обичам се .  Grinning
С времето се научих и да се харесвам -  такава несъвършена .

И аз така.  Peace

# 4
  • Мнения: 338
Горе-долу се харесвам.А как ме възприемат другите хич не ме интересува.

# 5
  • Мнения: 4 473
Обичам се. С малки забележки Blush

# 6
  • Мнения: 1 809
Толкова се обичам ,че чак ми иде да се прегърна Joy Joy
Шегувам се,разбира се Simple SmileМисля,че не се обичам достатъчно и знам,че това ми пречи за много неща.Опитвам се да променя нещата,защото съм наясно колко е важно това.Ако не се обичаш и уважаваш самия ти ,как да очакваш другите да го правят?!Имам още да работя в тази насока и да спра да се самобичувам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 15 619
Забележки към себе си нямам.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-малко себе си обичам.

# 9
  • Мнения: 5 622
Чета една книга,в която се казва,че човек,когато обича себе си,го обичат и околните.

и също немаловажно - той самият може да обича. ако не обичаш себе си, как ще обичаш другите?

Съгласна съм. Нормалните хора обичат себе си. То ни е някак заложено  Wink

# 10
  • Мнения: 463
както е казал един известен писател, "да обичаш себе си - това означава да си влюбен до края на живота си"Simple Smile

# 11
# 12
  • Мнения: 353
обичам се
и характера си харесвам, и понякога като креща - пак си се харесвам. а като съм нежна направо се обожавам.
и след като родих си ахресвам и стриите, и медузата, която имам вместо корем, и целулита по дупето. и увисналите гърди - и тях си ахресва, нали от това тяло е излезнало детето ми.
до такава степен се харесвам, че понякога се чувствам предкрано и с избелелите тениски и старите дънки.
харесва ми, че не се давам, не се предавам и винаги имам какво да кажа.
и мога още да продължа, защотот обичам, да обичм, да се обичам, да бъда обичана

# 13
  • Мнения: 730
Обичам се и много се харесвам Sunglasses

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт