Да ви се оплача

  • 1 989
  • 19
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Много държа да ви се оплача за шишетата ни. От месец ядем от шише. По магазините и списанията много хвалеха Доктор Браун и аз нали съм решила каквото може да се вземе да е най - хубавото му купих и за храна и за вода. Хранехме се по 40 минути 1 час ревяхме от глад и заспивахме на половината храна. За водата беше по голяма трагедия давеше се Ванката и жаден си оставаше.... Сега слава богу взех на Нук и детето ми е толкова доволно за 1 месец качи 1.300 а вода пием по 200мл. Яд ме е на тези пропаганди даваш луди пари, а детето се мъчи гладно и жадно  Twisted Evil

# 1
  • Мнения: 17 401
Явно не харесва бибероните. Аз, след като пробвах най- различни шишета, опитах с Браун и  съм много доволна, още ги ползвам. Дъщеря ми точно с Нук пиеше най -трудно. Има деца, които пък не харесват Авент. Така, че кое е хубаво и кое не  е много относително според мен.  Жалко, че си дала толкова пари, а не можеш да ползваш шишетата!

# 2
  • Мнения: 1 417
Аз също не съм доволна от Браун. Половината съдържание изтича от м/у капачката и шишето, не знам дали е дефектно шишето или какво.

# 3
  • Мнения: 768
Нашата бебка имаше подарьк шишета Авент и биберони, но от тях така и не пожела да пие.
Затова пьк като и купих най-обикновено шише с най-стария модел биберон(абсолютно неизвестна марка) пие и много и харесва.
Тези нововьдения и нови материали май не винаги се харесват на бебетата.

# 4
  • Мнения: 46 429
Цитат на: beep
..............Дъщеря ми точно с Нук пиеше най -трудно...........


И мойта, въобще не искаше да пие с Нук! Накрая реших, че повече пари няма да хвърлям за шишета, купих Камера и се родих, колкото и да ги плюят, аз проблем не съм имала вече 4 месеца!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Ако си изварила уплътнението на Брауна тече от там. Даже и не са си направили труда да напишат, че е препоръчителна студената стерилизация за тези шишета Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 1 581
Моят син не искаше силиконови биберони, а само каучукови. Явно понеже са малко по-меки и повече приличат на зърното. Ама докато рабера какъв е проблемът, смених много шишета, вкл. Д-р Браун и Авент и дадох луди пари. Ползвала съм най-много шишета Чико, от обикновените, много останах доволна.
А за Д-р Браун мисля, че пишеше състемата - тръбичката и гумичката да не се затоплят или нещо такова, на мене не ми е текло шишето. Обаче докато ги наредя всички части  Rolling Eyes И отгоре на всичкото моят не искаше да пие с толкова малки дупки (с биберон за 3-6 месеца) и трябваше да ги уголемявам.
Всяко бебче си има особености.

# 7
  • Мнения: 3 394
Ние сме на Авент - те са си английски и тук най се ползва, абе стават за нас

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
То на шишето пише да не се загрява ама е само на английски, а не всеки го говори. Ако го бяха написали на немски и аз щях да го изваря. Гадняри да преведът поне какво е написано. Ама за КАмерата Иван много ги харесва и сока от тях го пие.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: Sesana
. Ама за КАмерата Иван много ги харесва и сока от тях го пие.

Аз в самото начало купих само 2 шишета, и то от най-евтините - Камера. И понеже бяхме изцяло на кърма, ползваше се само малкото шише за водичка (то беба толкоз и вода е пила, ама това е друг въпрос). Сега по-голямото шише се ползва за сок, а малкото си е все още за вода. Чувала съм оплаквания от майки от скъпите шишета Чико, та ги е яд, че са дали сумати пари...

# 10
  • Мнения: 4 965
Ние пробвахме и с Авент, и с Д-р Браун, и с Чико - да, ама не. Единствените биберони, които признават (вкл. и биберони-залъгалки) са Камера. Дори от биберона на Д-р Браун, който имитира женска гърда, се давеха.

# 11
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Цитат на: Sesana
Ако си изварила уплътнението на Брауна тече от там. Даже и не са си направили труда да напишат, че е препоръчителна студената стерилизация за тези шишета Twisted Evil


Не би следвало да е така, защото аз имам стерилизатор на Браун за микровеле, а той е конструиран точно за тези шишета. Така си мисля, де...
Иначе ние ползваме Авент и сме си много добре  Misc Baby Bottle

# 12
  • Мнения: 1 581
Цитат на: pilence_74
Цитат на: Sesana
Ако си изварила уплътнението на Брауна тече от там. Даже и не са си направили труда да напишат, че е препоръчителна студената стерилизация за тези шишета Twisted Evil


Не би следвало да е така, защото аз имам стерилизатор на Браун за микровеле, а той е конструиран точно за тези шишета. Така си мисля, де...
Иначе ние ползваме Авент и сме си много добре  Misc Baby Bottle


За шишетата не пречи, само за системата против колики - тръбичката и гумата.

# 13
  • Мнения: 1 017
Аз пък една година ги ползвах тези шишета и не съм имала проблем, а преди това пробвах с едно на Чико уж точно за новородени, а то с толкова голяма дупка, че Митака дърпаше млякото за 2 минути и шпосле ревеше, защото не беше усетил че е сукал Embarassed, а после с Др Браун беше много доволен!
Изварявала съм всичко и шишета и системи и не съм имала проблеми!

# 14
  • Мнения: 17 401
Цитат на: Nadin

Изварявала съм всичко и шишета и системи и не съм имала проблеми!


и аз така

Общи условия

Активация на акаунт