Wall and Wallpapers

  • 12 957
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Пускам една отделна тема за стени и стенни покрития.
Очаквам интересни идеи и споделен опит.

# 1
  • Мнения: 6 039
ще дам няколко идеи за детски стаи на момчета, тъй като при тях идеите са кът.

   


Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 17:25 от Malenna

# 2
  • Мнения: 15
Здравейте на всички. Отдавна чета тука, но сега имам един въпрос към Малена. Предстои ми обзавеждане на детска стая. Тъй като имам момче на 9 г. и момиче на 2 г. много се чудя какви цветове ще стоят добре и въобще какво да е обзавеждането на цялата стая.

# 3
  • Мнения: 6 039
тъкмо си мислех, че ако са брат и сестра много е подходща морксата или горската тема.
Ако искаш да е с боя, спокойно межеш да използваш зелено, оранжево, жълто, дори и червено.

# 4
  • Мнения: 15
Благодари ти за отговора. Впрочем и аз съм се спряла на тези цветове, но е друго когато и друг човек ти отговори по този начин. темата е интересна. Очаквам още неща да се покажат.

# 5
  • Мнения: 8 917
Браво! Страхотна тема Hug
А това ме изкефи здраво Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 474
По руската имаше едно предаване , където преправяха къщи . Ето сайта в Архив (там като влезнете и натискате на снимките и те като се заредят разглеждате със стрелките целите стаи)има снимки на предишните предавания(преди и сега), има разни идеи как сами да си направим разни неща (мастер-класс) .
 Ето го http://promo.ntv.ru/programs/family/kv/index.jsp

Ето тази детска стая много ми харесва (щракнете върху снимката)Crazy
http://promo.ntv.ru/programs/family/kv/index.jsp?part=Archive&am … id=25049&pn=7

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 16:07 от Lео

# 7
  • Мнения: 4 202
Дали не може да има отделен подфорум за обзавеждане, декорация и т.н., адски ме кефят тези теми   newsm03

# 8
  • Мнения: 6 039
аууууууууууу, аз все се притеснявам да не ни резнат, а ти искаш подфорум  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 7 474
За подфорум не знам, но една тема закована ,в която да се събират сайтове за обзъвеждане , боядисване, настилки и др. подобни би било много полезно Peace

# 10
  • Мнения: 6 039
аз честно казано закованите теми изобщо не ги посещавам, сигурно е грешка, но някакси психологически действам. Като са заковани и мисля че са застояли, така да се каже. Laughing

# 11
  • Мнения: 4 202
аз честно казано закованите теми изобщо не ги посещавам, сигурно е грешка, но някакси психологически действам. Като са заковани и мисля че са застояли, така да се каже. Laughing

Аха и аз така, почти не влизам в закованите теми, но пък ако ще режат някой да поорежат свекървите примерно  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Ще следя темата с интерес  Hug
Малена, а в този сайт направо се омагьосах. Crazy Цял след обед гледам  Mr. Green
Има страшни идеи. но имам чувството, че са неосъществими.Къде в БГ ще намериш такъв тапет или фототапет дори  newsm78 (този с дървото имам предвид)
Идеята за такъв подфорум и на ме се харесва  Laughing Ще кисна там редовно  Blush
Малена, сега гледам дали няма да е гот синята ми детска да се комбинира с жълто  newsm78 Thinking

# 13
  • Мнения: 4 546
и на мен ми допада идеята за отделен подфорум. не само за мебели, мазилки и прочее, но и  ел. уредите могат да се сложат в него.
закована тема не е лоша идея - черпи се основна информация за много неща. но ако имам колебания относно нещо пак бих пуснала тема, за да чуя мнеиня и то нови - нали все пак и в обзавеждането има тенденции  Laughing

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
За свекървите съм съгласна Mr. Green(сигурно щото нямам) Wink
Lео , това предаване за детската стая го гледах, интересно се получи, но някак мрачно ми се стори. Мен такива шарении ми дразнят психиката, въпреки че ако не са ми в къщи ги харесвам много.
На мен ми предстои също ремонт на детската, защото е правена за две момичета:

А сега си имам и момче, да не говорим пък за възрастовата разлика.
Та проблема ми е такъв: Ремонта ще е само козметичен, с минимум средства. Вратичките на секцията и стените трябва да се боядисат в някакъв цвят, като синия корпус задължително си остава.

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 17:38 от ljuboznatelna

Общи условия

Активация на акаунт