Бодрум - мения

  • 10 079
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Ако някоя от Вас е  била там  , моля за коментари и препоръки.

В кой хотел сте отсядали, какво си заслужава да се види, опита, закупи Simple Smile

С какви парички работят там (бях чела , 4е приемат дори левове, освен техните лири)..

И не на последно место с коя агенция сте пътували?

Изобщо допадна ли ви и заслужава ли си ?

# 1
  • Мнения: 2 663
Била съм там преди няколко години.Спах ме в Бодрум Резорт и сме страшно доволни.Това е курорта на младите хора, има адски много заведения и е страшна забава.Ние действахме само с лири тогава.Пътувахме неорганизирано София-Кошадасъ-Бодрум-Мармарис.Във всеки един курорт оставахме  за по няколко дни и Бордум определено ни хареса най-много.

# 2
  • Мнения: 2 839
Ходихме 2 години поред - 2001 и 2002. И двата пъти в х-л Grand Levent. Не бих се засилила чак да го препоръчвам, просто защото доста години са минали оттогава, знам ли в какво състояние е ...  Thinking
За Бодрум гласувам с 2 ръце обаче! Турците го водят за най-баровския си курорт. Аз не бих го нарекла точно баровски, просто има много атмосфера, плажовете са страхотни, морето също, хотелите ...
Хубавото на нашият хотел е, че не е масивна сграда, а едни `къщички` по на 2 етажа, на всеки етаж по стая.  На самия плаж е. Туристите бяха основно турци, което по принцип говори добре за хотела  Grinning
Другото ... много трябва да се внимава с избора на хотел според това какво търсите. По точно, там има квартали и много спокойни и много купонджииски, та да не се окаже, че сте попаднали на неподходящо място.
Ние ходихме с Бохемия, но всъщност те не го предлагат, по приятелска линия със собственика беше  Wink
Парите ... по принцип в Турция навсякъде вървят всякакви пари, но няма лошо да си смените лири, но там на място. При последното ни ходене юли месец тази година, най-изгоден беше курса на долара.
Пиши за решението  Hug

# 3
  • Мнения: 794
мога да пиша с часове - оказаха се едни саги...

Отначало бяхме с еспряли на Тропикано, сега някакаъв клуб Бодрум е.. не си спомням, но офците от агенциата след като бяхме платили казаха, че не ни го препоръчват  #Crazy  #Crazy #2gunfire

Пък и аз се поразрових малко из форумите, този се оказа на 21 км от Бодрум , уж 5 звезден, но има и бунгала, в които познайте кои туристи настаняват  Twisted Evil  Twisted Evil

Сега сме избрали един - Corinthia Labranda, а 40 км  Sunglasses  Sunglasses, но поне за него ако може да се вярва отзивите са добри.

Иначе от агенцията - АЛМА ТУР са ГОЛЕМИ СМОТАНЯЦИ.
НЕ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОЙ!!!
иСКАХМЕ ДА СЕ ОТКАЖЕМ, ЗАРАДИ АТЕНТАТИТЕ, НО ИМАШЕ ДОГОВОР, КОЙТО НИ РАЗМАХАХА ПОД НОСА.. само дето когато съм го подписвала, не съм преполагала, 4е качеството на услугата може да е такова.. нз .. темата е дъла и се стигна чак до юристи.

още за агенцията - дори не можаха да ни предложат снимки,з а давидим къде отиваме! НИкакава информация!!! Нито ти обясняват как ще те транспортират от летището до хотела, нито с какъв самолет ще се патува.
Само едно блонди - много силно нагримирано щрака с един пръст по клавиатурата и това е ... тази тиква даже не знаеше къде да погледне в сайта им за цената на пакета, предложи ни естествено по-вискока, вместо last min офертата!!!

И така още преди да съм заминала, ако изобщо се стигне до там, съм крайно негативно настроена и съм предубедена, че ще попадна в ада  Confused

Дано да сбъркам

# 4
  • Мнения: 1 417
Аз също съм много доволна от БОДРУМ РИЗОРТ. Преди 3год. беше отлично място, като к-с ,храна, обслужване и анимация. Сега - не знам Thinking, чувам че доста се е занижило нивото в Турция.
А за Алма тур чудя се след като още в началото сте ги видели, че са такива неориентирани, защо ги избрахте?И аз им бях набрала преди 1год. ,когато ни продадоха един хотел във Виена / сигурно на 30 км от центъра/ на цена по-висока от цената на рецепция Close Иначе аз вече почти съм убедена, че читава тур агенция в Бг няма Sad Заради невежеството на такива си изтървахме самолета за Сингапур мин.месец и тотално ни объркаха почивката Close, а те ни уреждаха единствено полетите
Пожелавам ви все пак да си изкарате приятно!

# 5
  • Мнения: 19 360
А на нас Астрал холидейз ни поискаха освен солената цена за един хотел в Турция, който предлагат и по още 50 евро на човек отгоре, защото видите ли, чартърът бил извънреден. Един вид - понеже имат повече продажби - да ни глобяват нас. За сведение - точно след половин час си резервирах с друга агенция за същия полет, никакви 50 евро екстра не са ми искали, и наистина хванах някакво допълнително септемврийско намаление за хотела, може би ласт минит. Но аз пътувах за Анталия.

# 6
  • Мнения: 5 539
Сетих се още нещо. Ако решите да ходите на дискотека, не се лъжете да ходите на Халикарнас. Не си струва 35-те лири и съвсем не е най-голямата открита дискотека в Европа, както я рекламират Wink
Желая ви хубаво време! Ние миналата година точно по това време бяхме там и беше към 35 градуса Т на въздуха

# 7
  • Мнения: 794
Благодаря Simple Smile   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
Ние сме били  в Palm area beасh club в местността Торба т.е. не точно в самия град (уж най-тузарското било , ама съм била на далеч по-хубави места.
Препоръчвам да разгледате крепостта и музея на подводното изкуство (вътре в нея) ; екскурзия с корабче, до най-големият им плаж с естествен пясък (плажът е голяма смешка сравнение с нашите, но те много си го тачат); еднодневна екскурзия с ферибот до о-в Кос (островът на Хипократ) в Гърция.
За покупките - евтини и качествени са кожените облекла, защото има доста заводи в областта. Злато - тц , скъпо е. Аз лично си купих кожено манто, подправки, сувенири (имат жестоки неща от някакво местно стъкло с мехурчета въздух вътре), локум, хавлиени кърпи и наргиле Twisted Evil
2003 г. беше най-изгоден курсът на долара, бълг.левове не приемат ( те вървят само около границата). като цяло е скъп курорт и внимавайте къде сядате, искайте предварително менюто, защото на нас за 2 мартинита и 1 бира ни поискаха 50 евра  Whistling, такъв скендъл направих, че накрая ни почерпиха  Crazy само да се махнем. Хубава дестинация, но скоро няма да повторим , както казах и горе има по-добри места.

Общи условия

Активация на акаунт