Фотошоп-материали за рамки

  • 28 412
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Реших да пусна тук тема, в която да публикуваме картинки и материали за рамки, които лесно да се изрязват от по-начинаещите мераклии.

# 1
# 2
  • Мнения: 46 434
Супер Grinning

Аз ползвам основно нещата от линка, който даде stella, но временно спрях с рамките, защото мониторът ми се скапа и виждам всички снимки много тъмни, ако ги направя нормални за моя монитор, другите ги виждат ужасно светли  Laughing

# 3
  • Мнения: 6 039
тъкмо смятах да те питам, къде се изгуби от темата за рамките, а тя каква била работата.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз съм се отдала на събиране на елементи, в руския форум е пълно, но само време да имаш. Тъкмо мислех, че и тук можем да си обменяме елементи. Довечера ще си поиграя да събера всички линкове, които съм свалила от там, на едно място. Така и така съм си поиграла да превъртя всичките 100 страници, поне друг да не се мъчи.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 856
Малко от мен




# 6
  • Мнения: 948
Шапка свалям за търпението! И много благодаря, защото никакво време нямам (а планирах да мина през руския форум страница по страница!)

  bouquet

Дали не са много тежки тези неща за сървъра на бг-мамма; не знам как е по-разумно (с линк към други страници или директно като картинки тук)?

# 7
  • Русе
  • Мнения: 611
malenna  ,maiche супер сте  bouquet

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз качих малко фончета, които успях да събера.
Сложих ги в webshots , защото само там не ги мачка и не им пада качеството (ако използвате View full size photo  Peace)
http://entertainment.webshots.com/album/553882575iiUzSf

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 00:04 от Трилиън

# 9
  • Мнения: 6 167
малена, много си полезна  Grinning
с нетърпение о4аквам да имам бебе и да му правя красиви неЩа  Hug Hug

# 10
  • Мнения: 6 039
ами хайде, и ние очакваме с теб!!!

ето още материал:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=60675

парола
wall

# 11
  • Мнения: 1 035
ей ,страхотни картинки и рамки,ма как се ползват  newsm78
аз съм май от най-невежите  Embarassed

# 12
  • Мнения: 2 085
Браво, браво.. newsm10 smile3501 smile3501

# 13
  • Мнения: 883
Браво Малена! Страхотна си! Благодаря ти!
Благодаря на всички за тази страхотна тема! Както и за предишните. А и за всички следващи. Дано и ние скоро достигнем 100 страници като в Материнство!  Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Ей, мамите на"ти" с техниката -я хвърлете тук на невежите малко инфо, как точно аджеба се майсторят тия хубави снимки #Crazy newsm78. Аз лично имам опит само с програмата на принтера, която също прави рамки, но......я разказвайта, ама на "български" Praynig

Общи условия

Активация на акаунт