един спешен въпрос!!!

  • 615
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
надявам се тук да получа отговор-става въпрос за майка с 2 малки деца-на 10 месеца и на 1,5 години-оказва се ,че майката е в затруднено положение,отскоро в града и няма адресна регистрация(това мисля че лесно може да се уреди-някакви идеи? Thinking)-съответно малките нямат личен лекар-едва ли и преди това са имали(не знам къде са били преди това)-едното детенце(малкото) е с астма и му се полагат някакви инхалатори по здравна каса,но само ако има личен лекар-майката е в много затруднено положение-не може да си позоли да ги купи
кажете ми-как може да запишем децата бързо при личен лекар? какво е необходимо?и къде да го направим това?
спешно е!
в тази тема има повече подробности за майката и дечицата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125152.0

# 1
  • Мнения: 408
Гледах една тема по БТВ. Има възможност за избор на временно джипи. Отиваш в РЗОК и взимаш необходимия формуляр за избор на лекар, а после при джипито. В здравната каса най-добре ще й обяснят как става. Имам приятелка - юрист-консулт на здравна каса, но в момента не е в града и не мога да дам по-подробна информация no

# 2
  • Мнения: 2 249
Гледах една тема по БТВ. Има възможност за избор на временно джипи. Отиваш в РЗОК и взимаш необходимия формуляр за избор на лекар, а после при джипито. В здравната каса най-добре ще й обяснят как става. Имам приятелка - юрист-консулт на здравна каса, но в момента не е в града и не мога да дам по-подробна информация no
благодаря ти Hug

# 3
  • Мнения: 408
Дано всичко е наред с момичето и дечицата Praynig

Общи условия

Активация на акаунт