Да махна ли етикетите?

  • 1 750
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 800
Дано  не ви се стори глупав, неуместен или вече коментиран въпросът ми. Вече приключих с пазаруването, прането и гладенето на всичко необходимо за бебчо и си мислех, че сме в пълна бойна готовност, когато свекито избухна с поредния си въпрос: Дали съм изрязала етикетите от всички дрешки-не картонените, тези дето са отвътрешната страна. Много се озадачих #Puppy dog После пък като се замислих, има някаква логика, може пък наистина да дразнят на кожата на бебето, кой знае. Та реших да се допитам до вас.
Е, да ги махам ли?

# 1
  • Мнения: 3 146
на всички дрехи, които трият кожата на голо ги режа.За всеки случай.

# 2
  • Мнения: 1 187
Ми честно да ти кажа аз ги махам и сега даже, поради тази причина да не протриват и дразнят кожичката на детето.

# 3
  • Мнения: 46 437
Нищо не съм махала, но не е имала проблем!

# 4
  • Мнения: 2 099
Махнах ги.Ама аз и на моите дрехи си ги махам,гъделичкат ме и ме дразнят.Веднъж с един етикет на сутиен се дръгнах без да се усетя цяла вечер на семейна вечеря Embarassed мъжо по едно време вика бе много ти се отваря деколтето,баш срещу баща ми.... Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
като беше малка и обличах потничетата и тениските наопаки. Сега зависи, от време на време ми казва да и махам етикетите. Моите тениски всички са без етикети

# 6
  • Мнения: 3 663
Махнахме само по-грубите. Тези дето не бяха толкова ръбести си стоят Simple Smile

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: T o n i
Махнахме само по-грубите. Тези дето не бяха толкова ръбести си стоят Simple Smile

Ъхъм, и аз тъй. Проблеми никакви не сме имали.

# 8
  • Мнения: 2 529
Махам ги тези на врата, които се падат, защото и мен самата адски ме дразнят Imp

# 9
  • Мнения: 951
Аз ги махнах за всеки случай преди да ги изпера за първи път.

# 10
  • Мнения: 414
Аз пък нищо не съм махала... нали и етикетите са от плат, то ако беше толкова фатално, нямаше да позволяват на производителите да слагат етикети по бебешките дрешки.

# 11
  • Мнения: 2 099
Ама не,че е фатално  Grinning  Grinning  Grinning  гъделичкаааат Grinning

# 12
  • Мнения: 1 616
Цитат на: AnMary_
като беше малка и обличах потничетата и тениските наопаки. Сега зависи, от време на време ми казва да и махам етикетите. Моите тениски всички са без етикети

И аз обличам долните дрешки наопаки(с ръбовете навън),за да не дразнят кожичката му,затова не режа етикети.Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 793
Не ги махам, стоят си.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 630
Не ги махам, но не сме имали проблем. Сега за второто дете, са ми много необходими. Така се ориентирам за размера.

Общи условия

Активация на акаунт