Паркет !!!

  • 791
  • 7
  •   1
Отговори
Обръщам се с голяма молба към тези които скоро са си поставяли паркет !  Препоръчайте ми някоя фирма,която доставя,монтира,цикли и лакира на място! Става въпрос само за 13 кв.м. Shocked Към няколко фирми се обърнахме и като разбраха че става въпрос за една стая и веднага офертите им стават двойни! В крайна сметка нямам цяла кооперация за ремонт Thinking
Благодаря Ви предварително!!!

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 11:15 от JANNA

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
утре ще попитам и ще ти пиша на лични, ако не възразяваш

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Пробвай да попиташ в фирмата, от където сте купили паркета, за монтажници. Обикновено все има някой, бачкащ малко частно.

# 3
Ние и паркет не сме купили! Предпочитам от където го купим и те да го монтират!
Bisac, ще чакам да ми пишеш!  bouquet

# 4
  • софия
  • Мнения: 432
към 15.00 ч. се прибира момчето и тогава ще ти пиша. не съм забравила.

# 5
  • Мнения: 686
За фирма не мога да ти препоръчам, но те съветвам да не лакирате с лак на водна основа. Миналата година направихме тази грешка - вярно е че мирише по-малко, но по-бързо се разваля и паркета изглежда така, все едно че не е лакиран. Тази година другите две стаи ги лакирахме с друг вид, станаха много по-добре.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 359
Миличка, аз работя в строителна фирма и обзавеждам няколко кооперации- включително и с паркет. Така, че казвай какво ти трябва и да действаме  Hug
http://www.polex.bg/
Работим основно с тези, виж сайта и ако те устройват ми пиши да ти съдействам   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 84
ние си харесахме един паркет от Домко, дават му 30години гаранция, лакиран и се поставя като ламината, питахме за редене по 4 лева на кв. ,цена 45 лева кв.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт