Начална бременност и грип :-(

  • 1 435
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте на всички, бременна съм във втория месец. От 1 седмица съм болна и не се подобрявам. В началото имах температура, но сега не. Пия капки Цитросепт, калции и хомеопатични хапчета за смучене за гърлото ( изписани са ми от личния лекар). Но вече 5 дни няма ефект. Ужасно ме боли гърлото и едното ухо, а и ми се гади непрекъснато. Лошото е, че не знам кое от кое е и това ме притеснява. А най-много ме е страх да не стане нещо на бебчо. Ако някои е имал такъв проблем моля да ми пише. Благодаря предварително.

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Здрасти, и аз като теб в първите месеци хванах грип. Иди до коя да е аптека и си вземи Осцилококцинум - Два дни - сутрин, обед и вечер гранулките от една скатула изсмуквааш под езика, на третия ден -сутрин и вечер и до края на седмицата по едно сутрин. Гарантирано ще спре всичко. След това може профилактично да взимаш по едно на седмица, така ще се предпазиш от зимните вируси. Поздрави и бързо оздравяване -Мария

# 2
  • Мнения: 3 116
Отиди до личния си лекар и гинеколога си !

Ако се наложи, може и антибиотик да пиеш, но само предписан и одобрен от двамата !

Аз изкарах страшен вирус в 6 месец с 40 градуса температура, повръщане и разстройство. Доведох се почти до пълно обезводняване, но бебка ми е здравичка  Hug Но стигнах до антибиотик Confused Има антибиотици, които не оказват вредно действие на плода !

Гаденето е възможно да е както от вируса така и от бременността Simple Smile
Притеснителното за мен е болката ти в ухото, трябва да го види лекар.

Целувки и да оздравяваш бързо  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 344
Sori za latinicarta( nqma foneti4no tuk i ....)

Ne bih pila citrosept - pylna himiq, a golqma reklama !!!!
Az se lekuwam prez cqlata bremennost s mnogo LIMONI I MED - NASTYRGWASH CQL LIMON I DOBAWIASH MED - TOVA SI GO HAPWASH , PIESH GO RAZREDENO S WODA ILI GO DOBAWIASH KYM LIPOV CHAJ. kogato sym bolna - po 3-4 limona. Za men tova e naj dobroto sredstvo i za sega rzboti bezotkazno ( myj mi se razbilqwa, az go lekuwam i men me podminava)

# 4
  • Мнения: 8 917
Бих заложила на хомеопатичните продукти Peace

# 5
  • Мнения: 3 818
Схемата е ясна. отиваш при личния лекар, казваш, че си бременна, след това с рецептата отиваш при гинеколога си и започваш да се лекуваш.
И аз бях болна в самото начало на бременността- хрема, зачервено гърло, в последствие  и кашлица.
Гинеколожката ми каза, че много по-опасно за детето е инфекцията да отиде към него, отколкото лекарствата, които ще взимам.
Пих антибиотик, излекувах се и всичко беше наред.
Успех и бързо оздравяване:)

# 6
  • Мнения: 3 042
Отиди до личния си лекар и гинеколога си !

Ако се наложи, може и антибиотик да пиеш, но само предписан и одобрен от двамата !


Подкрепям напълно.

И да повторя и аз задължително лечението да е одобрено от гинеколога ти.

Скорошно оздравяване ти желая и лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт