Otpushvane na zapusheno slzno kanal4e

  • 595
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 343
Zdravejte!
Imam mom4ence na 14 meseca rodeno sas zapusheno slzno kanal4e na liavoto oko. Ot okolo 7-8 meseca mu pravim masazi s nadezdata da se otpushi samo(da se pukne membrankata), no javno taka  niama da stane i se nalaga hirurgi4na namesa pri otpushvaneto mu. Dilemata mi e dali tova da se napravi v Detskata o4na klinika v Medicinska akademia ili v 4asten o4en zdraven centar "Zrenie" razpolozen v 18 poliklinika (centar na profesor Vasileva). Molia vi ako imate opit s takav problem da go spodelite s men!
Blagodaria predvaritelno!

# 1
  • Мнения: 7 640
на 14 мес каналчето е почти невероятно да се отпуши само.
И защо ти е проф.Василева за този клучай, при положение, че има Детска очна клиника newsm78
и още нещо- търсачка, има сто теми по въпроса

# 2
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Ако пуснеш търсачката, ще излезнат теми по въпроса. (вчера не работеше)
Моя опит. Това отпушване се прави до 6-8 месечна възраст, защото костта при нослето още не е съвсем твърда (лаишко обяснение, но толкова мога). По-късно няма смисъл от тази процедура. Това ми каза д-р Облашка (Вита).
На моя син едното око се отпуши с масаж (още 4-5 месец), другото не можа. Спря да сълзи (само, без никаква намеса, защото вече и не даваше да го масажирам) малко след две годишна възраст.
Другото важно е как се прави масажа, защото в детския очен кабинет на МА се оказа, че не са ми показали правилно.

# 3
  • Мнения: 271
и на моето дете му бяха казали,че има запушен канал,но след преглед в частна очна клиника,се оказа,че не е така.та мнението ми е да се посъветваш и с друг лекар Peace

# 4
  • Мнения: 343
А за коя частна очна клиника става въпрос?

# 5
  • Мнения: 271
"визус" при доцент Алексиева

# 6
# 7
  • Мнения: 343
Много благодаря за контакта!

Общи условия

Активация на акаунт