За снощния концерт на Пайнер

  • 4 772
  • 59
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Вчера, преглеждайки каналите, попаднах на концерта на Пайнер в София. Предаването беше на живо. Пееше Камелия. Какво беше учудването ми, когато под нещо, което мога да оприлича на нещо като пелерина, лъснаха циците на певицата. На зърната бяха лепнати някакви лепенки. Направо съм възмутена. В Америка какъв скандал избухна заради голата гръд на Джанет Джексън, но тук това не прави впечатление. Даваха публиката. Всички знаят каква възрастова аудитория събират певачките. Гледах и не можех да повярвам на очите си. Костюмът й беше върха на кича, циците й продължаваха да се поклащат извън него. То бива бива, но това е просто върха

# 1
  • Мнения: 4 371
Е, ти пък за едни цици ли си? Обикновено й се вижда оная работа.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Това е то, завистничество... Crazy  Не е била гола гръдта ́и, щом имало лепенка по зърната. Сигурно е било хубаво гледка!  Wink

# 3
  • Мнения: 3 248
Аз пък бях на концерта (по работа, разбира се!) - думите са безсилни! Sick
Публиката се състоеше основно от цигани и малки дечица. Най-често срещаната гледка беше - 10 годишни хлапета да се наливат с бира. Sick
Камелия за пореден път изпъкна с простотията си. Искам само леко да коригирам Мириел - гърдите й не просто излизаха от оскъдното й облекло, а "дрешката" й беше специално ушита така, че те целите да стърчат извън нея. Sick Май наистина си пазарува от секс-шоповете.
За Глория пък беше голяма излагация - тя отдавна държеше да закрие концерта ... излезна след Ивана (това й беше грешката), почти никой не й обърна внимание, не я извикаха на бис дори. Laughing Всъщност според мен Ивана си закри концерта, защото по време на изпълнението на Глория - публиката се изнасяше вече! А за Ивана - много я обичат хората...не, че не го заслужава, де! Peace

Преди около два месеца Ивана натри задочно носа на Глория. Глория отказа да участва в турнето Планета Прима, тъй като не е успяла да уреди финансовите си взаимоотношения с Пайнер. А пък Ивана каза, че ще участва, без значение от заплащането, защото не иска да лишава почитателите си от присъствието си!

# 4
  • Мнения: 262
Много грозно и много кичозно беше! /Камелия, де/ А бяхме на рожден ден на 4-годишно дете, което също гледаше !!!!??? А публиката там - невръстни.  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
В темата за звездните компромати има снимки http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=125681.msg775187;topicseen#new

# 6
  • Мнения: 698
Е, ти пък за едни цици ли си? Обикновено й се вижда оная работа.

 newsm62

# 7
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Какво друго очаквате от Камелия след Плейбой?

Камелия я канят за да я видят гола ,а Малина за да дъни кючеци.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Тя Глория иска всеки концерт да закрива,ама не става номера.Чудно ми е защо Преслава липсваше от този концерт,а на другите беше. newsm78

# 9
  • Мнения: 4 371
А с перука ли е или се е офъкала? Защото веднъж я мернах по ТВ и я видях да се подръпва нещо отзад newsm78

# 10
  • Мнения: 1 418
Направо нямам думи.С тези одежди Камито и за цирка не става,да не говорим за певица.Колкото повече се стреми да изглежда по-по-най,толкова повече се излага.Ми да си излиза по концерти чистак-бърсак най-добре,що да хаби некви дрехи.Баси простотията #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Потресена съм! Confused

# 12
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
и за кабаретна певица не става.

# 13
  • Мнения: 1 418
Не искам да съм крайна,ама тя май за нищо не става.

# 14
  • Мнения: 5 539
Парцал Sick
Скоро няма да има какво друго да покаже и ще тръгне да залязва

Общи условия

Активация на акаунт