Съвет на GP-to:"Не давай кърма, а АМ"!!

  • 481
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Майчета, възмутена съм и отчаяна от цялата ни българска история в болничните заведения!!! Бебо е на 6м и вдигна Т 38. На прегледа нямаше нищо обезпокояващо, но лекарката каза, че не може да са зъбите. А пък венеца се е подул и се чеше. Съмнения за настинка било. Аз съм на 100км от бебо в момента и той хапва замразена кърма. Та нейния лекарски съвет бил да му даваме АМ, вместо тази кърма Shocked Какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Послушай вътрешното си аз, ти най - добре знаеш какво е най - доброто за твоето детенце, ей, аман от лекарска простотия и некомпетентност вече, писна миииии... #Cussing out
И какъв аргумент изтъква тая докторица в полза на АМ??? newsm78

# 2
  • Мнения: 409
Послушай вътрешното си аз, ти най - добре знаеш какво е най - доброто за твоето детенце, ей, аман от лекарска простотия и некомпетентност вече, писна миииии... #Cussing out
И какъв аргумент изтъква тая докторица в полза на АМ??? newsm78
И аз така мисля. Hug

# 3
  • Мнения: 422
И аз не мога да разбера какво му е по-доброто на АМ-а от замразената кърма................какво ли не измислят..незнам кога ще се спрат най-накрая. newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
За да си възмутена, значи много добре знаеш, какво да правиш! Давай кърма!

На теб също ти звучи нелогично, нали? Още повече, чела си достатъчно тук, за а си наясно, кое е най-доброто за детето ти!

Няма да коментирам педиатъркта ти! Тук всяка седмица по веднъж коментираме все едно и също, но... явно ни харесва да се чувстваме жертви и безпомощни!

# 5
  • Мнения: 942
За да си възмутена, значи много добре знаеш, какво да правиш! Давай кърма!

Peace

Общи условия

Активация на акаунт