Въпросче за попарата

  • 538
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте,
  след няколко дена ставаме на осем месеца и смятам да въведа закуска и да започна с попара. Искам да питам дали като се прави попарата с чай, нчма риск от алергия към полени, защото мъжът ми има и известно време му е бил забранен чаят. Благодаря предварително! Peace

# 1
  • Мнения: 8 917
Аз не съм я правила с чай Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте,
  след няколко дена ставаме на осем месеца и смятам да въведа закуска и да започна с попара. Искам да питам дали като се прави попарата с чай, нчма риск от алергия към полени, защото мъжът ми има и известно време му е бил забранен чаят. Благодаря предварително! Peace
Консултирай се с вашия педиатър, по принцип педиатрите следва да се уведомяват, ако някой от родителите има алергия към някаква храна или нещо друго.
Алтернатива е да я правиш с АМ или с разтворимите детски чайчета, също и с прясно мляко но с него по-късно ...

# 3
  • Мнения: 936
Може и с вода.

# 4
  • Мнения: 353
правя я или с топла вода, или слагам и малко АМ вътре
ето моята рецепта:
150 мл топла вода
2,5 мерителни лъжички АМ
2 или 3 бисквитки на ПЛАЗМОН
малко сирене
и през ден по половин жълтък

сиренето и жълтъка слагам там, защото моето дете не ще да ги яде със селенчуковото пюре

а щом имате случаи на алергии неей да даваш чай, поне докато детенцето ти не стане на година или още по-добре на година и половина.

би могла да пробваш с готовите разтворими бебешки чайчета, на хип видях има много разновидности

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 15:48 от lylyth

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Щом има случаи на алергия в семейството- говори с лекар!
Иначе, както са казали по- горе, попарата става и с вода, и с АМ  Peace

# 6
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не рискувай-прави си я с вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 663
най-добре с ам или с вода. попитай вашия лекар и виж какво той ще ти каже, послушай него!!! Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 15 215
Вместо с вода, бих предпочела да я правя с разтворимите детски чайчета. С вода ми е много блудкава и безвкусна. То и бебето е човек-нищо че е прието да се смята, че вкусът му е сбъркан. Simple Smile

# 9
  • Ruse
  • Мнения: 390
никога несъм правила попарата с 4ай поради факта 4е аз не я оби4ам така Sick А моята беба си я хапва и без захар(и тя също като мен необи4а солено-сладък вкус).за да ти е по-спокойно и да не се притесняваш от алергии прави попарата с вода

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
никога несъм правила попарата с 4ай поради факта 4е аз не я оби4ам така Sick А моята беба си я хапва и без захар(и тя също като мен необи4а солено-сладък вкус).за да ти е по-спокойно и да не се притесняваш от алергии прави попарата с вода
И аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт