Козметични продукти Cleo

  • 769
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 786
Днес в един козметичен магазин попаднах на тази марка козметика. Продавачката каза че е италианска и че е много доволна. Имаха много продукти и изглеждаха доста добре. Купих си една маска за лице с грозде и някакви блестящи частици, много била хубава. Имаше разни шоколадови лосиони и други вкуснотии Crazy Кажете мами ползвали ли сте нещо на тази фирма?

# 1
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Ползвала съм интимния лосион, адски съм доволна. Мирише невероятно, кремообразен е, т.е. не изсушава .

# 2
  • София
  • Мнения: 786
Еееее най-после някой да е ползвал нещо, разпитах всички колежки и никой незнае нищо. На мен тъкмо ми свършва интимния гел, така че ето какво ще си взема  Hug Juju мерси за мението  Peace

# 3
  • Мнения: 614
Скъпи ли са продуктите?

# 4
  • Мнения: 899
И къде могат да се намерят?

# 5
  • Мнения: 35 891
не са скъпи, гледах някои неща в ХИТ - тоник, тоалетно мляко имаше май

също съм много доволна от интимния гел - с помпичка, около 5 лв., купувала съм го и от Ремедиум

# 6
  • София
  • Мнения: 786
Ами не са скъпи, аз си взех маска за лице за 3 лева, от тези дето са като на "Гарние".

# 7
  • Мнения: 1 313
Аз пък се загледах днес в една пяна за почистване на лице с ягоди. Даже ме хвана яд, че скоро си взех друг аналогичен продукт и не съм видяла този. Иска ми се да го пробвам. Имаше и ексфолиант с киви, а май съм виждала и душ-гелове, но не съм съвсем сигурна, напоследък има доста козметика от този тип  може да бъркам Embarassed

# 8
ми аз да си кажа , честно не съм ги ползвала , но съм ги виждала !Единственото  нещо от което имам впечатление макар и малко е един техен душ гел , който ползвах когато бях на гости на братовчедка ми.....тя си го беше взела и ми направи впечатление хубавия мирис ...... прочетон отгоре Cleo и си викам това пък какво е, много хубаво миришеше

# 9
  • Мнения: 398
Ползвам пяна за вана. Харесва ми.  Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 967
А някой знае ли къде се предлага тази козметика в Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт