лечебен глад-има ли желаещи?4

  • 1 646
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте!Прочетох предишните теми за лечебното гладуване и много ме впечатли взаимната подкрепа която си давате Flutterи аз се надявам на такава  Praynigгладувам за първи път, тежа 65 кг, висока съм 165. Днес ми е четвърти ден, кантара показа -2 и съм много щастлива goodscale .надявам се  от това прочистване да ми се повлиаят бъбреците и яйчниците ми, защото те са ми болна тема... #Puppy dog някой да се присъеди към мен за морална подкрепа??? Crazy

# 1
  • Мнения: 8 451
Има,има.Мерки няма да пиша.Втори ден.Ям диня на поразия и пия чай.

# 2
Умирам от кеф, че не съм сама  bouquetЖалко, че не обичам диня и пъпеш Sick, сигурно много засищат, честно казано хапвам смокини, банани, праскови и грозде (но не на 1 ядене)....трябва ми нещо засищащо, че кой знае колко ми е разширен стомаха, аз затова съм дуда Embarassed...е споделяйте Party

# 3
  • Мнения: 8 451
Аз хапвам какъвто плод ми попадне.Сега е диня,като свърши,ще видим.Количеството не гледам,но не е повече от килограм и половина на ден.Пия зелен чай в големи количества.Знам,че трябва билков,но не обичам твърде много.Още не съм започнала с меда,но ако ми стане лошо,ще хапна 1 лъжичка или ще си сложа в чая.Чувствам се много добре.

# 4
  • Мнения: 2
Успех в гладуването!
От моя опит мога само да кажа че трудното е само първите 2 дни, но явно е индувидуално. Аз изкарах една седмица на чай и кайсии. Никога на съм чувствала кожата си така както тогава.

# 5
аууу довечера ще ходя на клубче някъде...направоо не ми се мисли как ще пия през цялото време само вода, Crazy или в краен случай някой фреш #Crazy...със сигурност евентуалните последствия ще ми пазят страх и няма да съгреша, но дали не е по-добре да си седя в къщи да не се дразня?или просто през цялото време да си мисля за това как на сутринта ще се кача на кантара и ще ликувам Mr. Greenмай започнах сама да се питам и отговарям, взех да мръдвам малко newsm78

# 6
здравейте готини мами, и на мен ми е четвърти ден на чай и плодове засега е добре не съм решила колко ще изкарам но колко-толко.Мен лично захранването ми изглежда по трудно

# 7
  • Мнения: 235
Момичета, стискам ви палци. И аз искам да го почна, но ще е от следващата седмица...ще го съчетавам с разни процедури и спорт. Преди време го правих и постигнах доста добри резултати. Аз до колкото знам и съм правила е да ям до 1-1,5 кг. плодове на ден, като се консумират само един вид плод за деня (не се ядат различни плодове в един ден). Банани не се препоръчват. Най-важната част е захранването после.
Чакаме да се похвалите с добри резултати  Simple Smile

# 8
  • Монтана
  • Мнения: 499
Моля ви кажете ми рецептата за това гладуване

# 9
  • Мнения: 235
Редуват се през два часа плодове и чай, като се започва и завършва с чай. Консумират се до 1-1,5 кг. пловоде на ден. Препоръчват се ябълки, но може плодове според сезона без банани.

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 499
БЛАГОДАРЯ ТИ
Ще опитам непременно

# 11
здравейте! Party
здравейте готини мами, и на мен ми е четвърти ден на чай и плодове засега е добре не съм решила колко ще изкарам но колко-толко.Мен лично захранването ми изглежда по трудно
и аз не съм решила колко ще изкарам, защото кажа ли си ден, значи няма да го спазя Joy. И на мен захранването ми се вижда далеч по-трудно, но няма лесно при отслабването. ти имаш ли резултат вече? Grinning
Редуват се през два часа плодове и чай, като се започва и завършва с чай. Консумират се до 1-1,5 кг. пловоде на ден. Препоръчват се ябълки, но може плодове според сезона без банани.
Миличка, бананите не се отричат в книгата на Лидия Ковачева, да- не трябва да се прекалява с тях, но славата им е прекалено лоша. Те са калорични и може да ти се натрупа нещо ако изядеш 1-2 килограма, а иначе от един банан не се дебелее, това е абсурдно. Важното е различните плодове да не се ядат на едно ядене, аз банан хапвам по 1 на ден, това фактически ми е едното хранене.
  bouquet
айде мамииииии няма ли гладуващиииии Crazy

# 12
  • Мнения: 8 451
Тук съм.Днес на грозде.Ами какво да кажа-бодра съм,не ми се яде,в общи линии съм добре.Аз също нямам цел колко дни да изкарам.Ще видим.Всяко нещо с мярка.

# 13
Здравейте! Аз съм новачка в това отношение, но напоследък все се чувствам уморена и дори качване до втория етаж ми се струва като усилие. Без проблем правя 24ч. на вода по пълнолуние, т.е. веднъж месечно. Кажете ми нещо за захранването, че тук няма откъде да намеря литература да прочета.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Колко дни е тази диета ? Как става после захранването ?

Общи условия

Активация на акаунт