За космодиска и секса

  • 2 032
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
     

        Ще правите ли секс като одъртеете?  Mr. Green  За мъжете съм чела и чувала, че с напредването на възрастта се омискинват, ама за жена на 65-70 години малко странно ми се и вижда най-вече визулно newsm78
         Сега тук някои ще кажат  " Абе аз да доживея, а пък ще видим  ", ок тяхно право си е... Темата обаче изисква малко смелост човек да се хвърли толкова напред............Хайде сега ще стане ясно кои са смелите Mr. Green (И ще лъсне истината от една друга темичка за това дали на човек му стиска да рискува  hahaha)

   За себе си мога да кажа, Да ще правя секс до последно...Може да не е толкова вихрен, но ще го има Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мен сега ме мързи, пък представям си на 70  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 577
Разбира се, че ще правя - с по-млади и активни мъже.

# 3
  • Мнения: 4 733
Ти до 70 годишнината си ли смяташ да се самоокуражаваш за " крехкото агнешко " мари  моме? Wink

# 4
  • Мнения: 1 492
Абе, дядото няма да го може сигурно, пък "агнешкото" едва ли ще се загледа по мен, та към вибратор върви работата. Laughing
Малии представям си баба с вибратор hahaha

# 5
  • Мнения: 677

Мискинин!
Виагра рулззз..

# 6
  • Мнения: 648
   Според мой познат, когато го напуснела половата мощ, щело да се обезмисли съществуването му Crazy
За себе си нищо не мога да кажа Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 567
Aми много ми се иска, да се надявам и че ще мога  Simple Smile

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Спомних си една сексоложка, която беше на гости в един Сблъсък преди време... Та тя като млада докторка в едно село, имала една пациентка, баба Мара, дето отишла със следния си проблем: Че я претърквал дядото... И веч я боляло... А и на него не му било тъй влажно...
Докторката попитала колко пъти правят секс, бабата рекла - От как се върна войник, всяка нощ, та зотава докторката дала съвет - Да ползват свинска мас...

След няколко дни баба ти Мара избягвала на мегдана докторесата... Отишла смело да я пита и бабата рекла - Не е доволен пак дедо ти Иван, много му "джвакало"... Докторката я попитала по колко мас слагат... Баба Мара - ми като загребя с шъпа...
Докторката посъветвала малко, само на единия му пръст...

Минало се още няколко дни и един следобед гледа докторката баба ти Мара й носи армаган от дедо Иван в знак на благодарност Simple Smile

Не знам за себе си... Сигурно ще ми се иска Simple Smile Сигурно дотогава ще измислят и нови усещания и дедо Стефчовците ще се усъвършенстват  Wink

# 9
  • Мнения: 1 462
Не мисля, че ще ми трябва космодиск.  Здрав кръст - здраво семейство.

# 10
  • Мнения: 6 155
     

        Ще правите ли секс като одъртеете?  Mr. Green 

Естествено, че да! С поне 3-ма любовника ...  Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 38 476
С Космодиск и Глайдгелен - секс до 100 години е чудесен!  Joy

# 12
  • Мнения: 1 028
Стига да не се отървам шсъ плющъ докът мога Mr. Greenако на дядката не му става,а пенсията все така малка,ще наблегна на култивирането на краставици,моркови и др. курозаместители JoyАма аз съм оптимистка и вярвам,че медицината ще работи и за сладострастието на застаряващите.

# 13
  • Мнения: 6 155
Стига да не се отървам шсъ плющъ докът мога Mr. Greenако на дядката не му става,а пенсията все така малка,ще наблегна на култивирането на краставици,моркови и др. курозаместители Joy

Тия домашните корнишончета мнооого боцкат, да знаЙШ Mr. Green

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Надявам се.  newsm08

Общи условия

Активация на акаунт