Ходите ли на цирк?

  • 1 141
  • 23
  •   1
Отговори
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Седя и пуша на терасата и гледам на поляната до нас отново има цирк.Замислих се,че от дете не съм ходила,а вътрешно в себе си ми се ходи.
Вие ходите ли често на цирк?

# 1
  • Мнения: 3 423
Хвана ме. ОБОЖАВАМ!
В БГ съм ходила на един
цирк, където водещ беше
Драгомир Драганов, този,
дето после заживял с Л. Иванова.
Простете, ако ми е старо инфото.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, не обичам да ходя на цирк. Мъчно ми става за животните, противоестествено ми е някак - да ги карат да скачат през огнен обръч или да ги обличат в дрехи.  Sick

# 3
  • Мнения: 2 019
не,но като малка ходех

# 4
  • Мнения: 2 550
Ходих преди няколко седмици....ами пораснала съм явно, издържах само първата част от представлението  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 462
Изобщо не.

# 6
  • Мнения: 6 417
Чая пък кога е живял с баба Лили? Говориш за цирк "Ориент"-Чая не само беше конферансие, но и съдружник. Ходя на цирк редовно и имам няколко приятели циркови артисти-дресьорка на гълъби, два факира и фокусник.  Misc Ghost

# 7
  • Мнения: 2 212
Не, не обичам да ходя на цирк. Мъчно ми става за животните, противоестествено ми е някак - да ги карат да скачат през огнен обръч или да ги обличат в дрехи.  Sick

Същото, просто цирковете винаги са ме подтискали и не съм им привърженик...

# 8
  • Мнения: 5 178
О да обичаме и двамата, последно ходихме преди две седмици на Монте Карло ..
и май не бях единствената бременна

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ох,нямам търпение малчо да поотрасне малко,че да го заведа(ако до тогава все още има циркове)
Имам желание и сега,ама няма кой да дойде с мен.

# 10
  • в стаята
  • Мнения: 469
О да обичаме и двамата, последно ходихме преди две седмици на Монте Карло ..
и май не бях единствената бременна

И ние ходихме. Много обичам да ходя на цирк Hug

# 11
  • Мнения: 6 889
Не, не обичам да ходя на цирк. Мъчно ми става за животните, противоестествено ми е някак - да ги карат да скачат през огнен обръч или да ги обличат в дрехи.  Sick
И аз съм така. Преди няколко седмици имаше прилично изглеждащ цирк във Варна и понеже няколко човека искаха да отидем се съгласих. Очите ми обаче се насълзиха докато гледах дресировка на котки. Ужасно противоестествено ми се видя. Още повече, че съм гледала котки, знам какъв характер имат, и че просто не са животни, които играят по свирката на хората.

# 12
  • Мнения: 179
Не,не обичам да ходя.Даже не знам защо,просто ми е безинтересно.Но ако децата настояват,бих отишла.

# 13
  • Мнения: 326
И като дете и сега НЕ ОБИЧАМ цирка. Българският цирк е зле финансово и животните са измъчени и гладни. Клоуни не харесвам. А илюзионистите - само тези, на които не разбирам номерата. /Д.Копърфийрд напр./

# 14
  • Мнения: 2 000
И аз от дете не съм ходила, но и желание нямам.

Общи условия

Активация на акаунт