Дали да родя във " втора градска" ???

  • 1 842
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Ще съм ви благодарна за някакви мнения дали да се насоча там?Остава ми още малко а аз не съм решила къде да раждам Crazy Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 610
ПЪрво да ти пожелая леко раждане и да гушнеш здраво,сладко бебче.Второ -по въпроса ти има няколко теми,можеш да видиш с търсачката.Аз и двата пъти съм раждала там,доволна съм много от условията,нямам особени забележки,но аз и друг път съм споменавала,че не съм била с огромни очаквания-просто исках да родя,и да се прибера по живо и здраво в нас.Може би най-противоречиви мнения има по върпоса,че там не се допускат в отделението външни лица(поне до миналата година беше така),което означава,че нямаш право на посещения,но от друга ,ако всичко е наред на третия ден си си вкъщи.Каквото и да решиш,желая ти успех ! Hug

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
аз и двете си деца съм ги родила там. много съм доволна. там работят специалисти с голям трудов стаж и опит. до това за посещенията, смятам,че е добре, защото в това болно време на вируси, а после и на грипове е по добре с бебето да не сте в контакт с много хора. там няма стафилококова инфекция, каквато има в Тина Киркова и Окръжна/ за там знам /.прочети и другите теми и реши. това е мое мнение.
леко и безпроблемно раждане! preggo stork-boy stork-girl

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Понеже и аз съм се насочила натам и чувам доста добри неща, да попитам: а пускат ли родилките навън - да си купиш нещо, да се дивиш с някого, дали е възможно?

# 4
  • Мнения: 487
Понеже и аз съм се насочила натам и чувам доста добри неща, да попитам: а пускат ли родилките навън - да си купиш нещо, да се дивиш с някого, дали е възможно?

Не, не пускат. Можеш да се видиш през прозореца, а каквото ти трябва, някой трябва да ти ги донесе и да го даде на входа и ти го носят веднага.

Но въпреки това с 2 ръце съм "за" 2 градска. Родих там през март.

И на двете мами леко раждане. И прочетете другите теми за болницата - много са и преобладаващо +

# 5
  • Мнения: 111
И аз родих там през април т.г. и съм много доволна.Както са казали и другите мами там е "строго"-няма излизане навън и външни хора вътре, но аз лично съм ЗА това.Отделението е добро-ремонтирано и чисто, по две майки в стая.Лично аз съм доволна и от отделението и от отношението на лекарите и сестрите.Успех и леко раждане  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 431
Аз раждах там септември 2004, доволна съм - наложи се секцио, и докторът беше останал заради мен след смяната си, защото колегата му не бил пристигнал (после ми разказаха акушерките) а случая спешен. Нямах уговорка с никого, пари не са ми искали, да поясня. Първото ми раждане беше в Майчин дом (с уговорка) е няма да повторя там! Във Втора градска стоях една седмица, имаше и страхотен персонал, и не дотам внимателни, но като цяло много по-човешко беше отношението, так че аз съм с хубави впечатления от тази болница  Grinning

# 7
  • софия
  • Мнения: 432
в септемврийския брой на списание "Мама" има статия за родилното отделение

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
А някой да има идея колко струва във 2-ра градска епидуралната упойка и има ли добър анестезиолог?

# 9
  • Мнения: 487
Мисля, че е 100 лв.
Д-р Найденов е супер!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт