Мнения за Рибарица?

  • 1 270
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 234
Zdraveite, mai pokrai praznicite shte hodim tam, i iskam malko info. I + i -  za seloto. Blagodarq vi pradvaritelno!

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 15:56 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Приятно изкарване.

# 2
  • Мнения: 928
Много е приятно в Рибарица, ходихме преди 2 години по това време. Страхотна природа. Има екопътека, по която можете да се разходите, да си направите пикник... ей такива работи  Simple Smile
Има и доста рибарници с пъстърва и ако сте рибари ще си доставите голямо удоволствие - много скоклива риба  hahaha .
Ние бяхме отседнали във вила "Радеви" - http://www.ribarica.hit.bg/ (нещо не ми се зарежда сайта обаче Sad ). Там стопаните бях изключително гостоприемни, даже ни приготвиха рибата, която бяхме хванали, а на другия ден ни приготвиха закуска по поръчка.
Желая ви приятно изкарване   bouquet

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 234
Благодаря ви много за мненията. Ние ще ходим или преди или след Нова година.

# 4
  • Мнения: 525
Много е хубаво!Селото е много дълго-разположено е почти само покрай пътя.Всяка втора къща е вила с барбекю,която се дава под наем.Така че и да нямате резервация сигурно ще намерите къде да нощувате.Има и голям хотел,на който трябва вече да са построили басейна.Това,което най много ме очарова-в дворчетата няма домати,краставици и т.н. култури,а само райграс,кладенчета и барбекю.Приятно изкарване!

# 5
  • Мнения: 184
Ами не е лошо, но в Родопите е по-добре (ако се интересуваш за планина)  Peace Аз съм по-склонна за Родопите, защото е по-евтино, а и хората са много по-добродушни, а и има какво да се види Wink

# 6
  • Мнения: 2 242
Миналата седмица бяхме там. Изкарахме чудесно. В целия хотел ("АРГО") бяхме само ние. Ако все още се интересуваш пиши на ЛС

# 7
  • Мнения: 2 197
Страхотно селце! Само да те предупредя в никакъв случай да не отсядате в хотел "Рибарица".
Хотела няма нищо общо с това, което е дадено в сайта им. Когато ние ходихме в стаята хладилника не работеше, обяснението беше, че му трябва време да"загрее" (????), при положение, че ние си бяхме резервирали стаите 1 месец преди това. В другата стая чаршафите бяха почти мокри и имаше само една чаша в стая за трима. Паркинга се плаща, но не е охраняем . Всичко това щеше да е нормално за всеки друг хотел, но този се води 4 звезди и цената на стаите си е като за 4 звезди, така че просто не ходете там.

# 8
  • Мнения: 5 228
Хотел Рибарица е 3 звезди, а не 4. Не съм нощувала там, но и на мен не ми изглежда особено привлекателно.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много е хубаво!Селото е много дълго-разположено е почти само покрай пътя.Всяка втора къща е вила с барбекю,която се дава под наем.Така че и да нямате резервация сигурно ще намерите къде да нощувате.Има и голям хотел,на който трябва вече да са построили басейна.Това,което най много ме очарова-в дворчетата няма домати,краставици и т.н. култури,а само райграс,кладенчета и барбекю.Приятно изкарване!
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт