Нещо за апетит

  • 1 002
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Имам близначки на 3 години и двете са скарани с яденето.Моля,дайте ми съвет какво да ги правя.От 18 са на градина и едва ли някой там ще ги моли да ядат както аз правя.Не са болни,просто са много злояди .Умирам си от ужас като гледам как държат по 100 часа храната в устата без да дъвчат.Винаги са били такива, от детската кухня вземах 1 купонче и за двете и храна пак оставаше.Пробвала съм с всички познати витами- ефект никакъв.Така ми се ще да кажат някога"Мамо, гладна съм!"

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На моята дъщеря скоро изписаха Апетон, с пчелно млечице е. Но засега съм го отложила, защото тя си възвърна апетита  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 640
мисля, че в градината ще проядат. Личният пример е много важен- имам предвид другите деца Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 486
При нас за апетит помага единствено Мултисаностола, нищо друго! Напълно ти съчуствам, защото зном какво е да имаш злоядо дете. Успех!!!

# 4
  • Мнения: 5 183
мисля, че в градината ще проядат. Личният пример е много важен- имам предвид другите деца Grinning

Зависи... Не искам да те от4айвам, но моят син не е злояд. У дома си хапва, но в градината по4ти нищо не яде.

# 5
  • Мнения: 1 079

мисля, че в градината ще проядат. Личният пример е много важен- имам предвид другите деца  Peace
И  аз  така  мисля .

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Има едно средство за усилване имунитета и което създава допълнителен апетит- жен=шен и пчелно млечице, продава се в кутия с 10 флакончета, от флакончето течността се изсмуква със сламчица преди ядене. Струва около 5 лв. Аз мисля, че действа за нормализиране апетита.

# 7
  • Мнения: 195
Аз бях злоядо дете и ми даваха какво ли не, но нищо не ми подейства. Започнах да хапвам чак след осми клас. Не се тревожи толкова, въпреки че те разбирам до известна степен, защото помня притесненията на майка ми. Не исках храна. Само при вида й, ми ставаше неприятно. Сега си ям всичко и то с апетит.  Grinning

# 8
  • Мнения: 91
Момичета, благодаря ви за помоща!Още утре ще наобиколя аптеките и ще разпитам за предложените от вас продукти.Вашите съвети са много по- добри и ценни за мен от тези на аптекарите и лекарите дори.Между другото баба им е  личен лекар и ми каза да им давам1/4 мезим форте и витамини,ама не знам -нещо не й се доверявам,колкото и абсурдно да звучи.Не ,че е лош лекар,напротив.Ама мезим форте за апетит...не знам!
Приемам съвети!  bouquet

# 9
  • Мнения: 335
лактофлор това не е лекарство,а нещо като закваска за кисело мляко съдържа лактобациликус.при моята дъщеря имаше голям ефект,тя е на 6 г.
за сучене2-3 по 1.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Всъщност 'апетитът идва с яденето' не е само сентенция. Wink

Действително е така, като усилиш яденето, дори въпреки волята си, почва да ти се яде повече.

# 11
  • софия
  • Мнения: 379
внимавайте с пчелното млечице - дъщеря ми -2г.- повръщаше зверски от него и не съм повторила.

Общи условия

Активация на акаунт