Има ли раждали в клиника "Ева" - гр. Сливен

  • 2 270
  • 13
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мами понеже аз преносвам вече 6-ти ден и в Понеделник влизам рано, рано сутринта в клиниката да ме наблюдават и най-вероятно да ми предизвикват раждане.
Много ще се успокоя ако някоя мама сподели как и е минало раждането там.. за да знам какво да очаквам. Искам да знам процедурите по вписване и т.н за да съм по спокойна. Confused
Много ми е притеснено и наплашено  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 256
Само се успокой  Peace! Та от теб лъхаше такова спокойствие до преди няколко седмици, чак ти завиждах благородно. Утре  ще съм с теб и ще стискам палци. Всичко ще мине леко и безпроблемно, както бременността ти.  И никакви лоши мисли  Naughty. Моля те!
Хайде и да се похвалиш към сряда Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 537
Всичко ще е наред,споко! Wink
Аз преносвах 6 ден и тъкмо си събрах багажа и на другия ден да влизам,за да предизвикат раждането и вечерта в 12 часа ме хванаха контракциите.Размина ми се предизвиканото раждане. Grinning

# 3
  • Мнения: 4 362
Аз родих април месец там,при д-р Костадинов  Peace
Значи,на рецепцията си плаша едни 5 лева,влизаш в една стаичка и там обличаш нощничката и оставяш дрехите си/даваш ги на таткото/,взимаш си багажчето и се качваш горе  Grinning ,лягаш в предродилна и следва 30 мин. следене на тоновете Grinning и после слагане на банка за предизвикване на раждане,като на всеки определен интервал идват и прислушват тоновете  Wink
След като направиш разкритие те местят от предродилна в родилна,качваш се на магарето и след малко вече си мама  Hug
Акушерките са страхотни  Hug особено една нисичка и пълничка  Hug прекрасна е  Hug
Спокойно само!
При кой лекар ще раждаш? GrinningПитай ако има още нещо ,ще помагам   bouquet

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Утре в 8 часа отивам в Ева. При д-р Костадинов съм, той ми следи ми бременността и съм страшно доволна от него. Утре до колкото разбрах от него ще ме сложат на апарат и ще ме наблюдава, каза че можело да постоя 1 - 2 дена в болницата и ако се наложи ще ми предизвикат раждането. Дея ти с епидурална или не си поиска?
И да питам вярно ли е, че когато раждането е предизвикано болките са по-силни?  Thinking
Ох не ми остана време вече проверих си багажчето... сега в банята и утре сутринта поемам пътя който после ще измина с едно същество повече до мен.. Heart Eyes
Довиждане от мен момичета.
Ще се върна при вас вече МАМА!  Two Hearts

# 5
  • Мнения: 4 362
Желая ти от сърце,леко раждане.Радвам се ,че си доволна от Костадинов,но пиши като се върнете с малката сладурана  Hug ако искаш на кюто  Hug
Стискам палци всичко да мине наред   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 242
Има ли възможност за присъствие на таткото момичета? И колко се плаща?

# 7
  • Мнения: 5 539
И мен ме интересува раждането в тази клиника Wink

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 16:05 от Лилита

# 8
  • Мнения: 296
Лилита мама Аетера  е родила миналата година септември Laughing темата е стара
Мери, за таткото незнам дали може да присъства. Аз също раждах там и съм много доволна. Ако си осигурен за самото раждане нищо не се плаща, само нощувките колкото си стоял( малко беше 2-3 лв. на вечер не си спомням точно), аз платих и някаква упойка 20 лв.(нормално раждах, но ме шиха). Които раждаха секцио дали не си плащаха конците, но не съм сигурна.

# 9
  • Мнения: 3 537
Лилита мама Аетера  е родила миналата година септември Laughing темата е стара
И аз тъкмо щях да пиша същото. LaughingИзпревари ме. Wink

# 10
  • Мнения: 4 242

Мери, за таткото незнам дали може да присъства. Аз също раждах там и съм много доволна. Ако си осигурен за самото раждане нищо не се плаща, само нощувките колкото си стоял( малко беше 2-3 лв. на вечер не си спомням точно), аз платих и някаква упойка 20 лв.(нормално раждах, но ме шиха). Които раждаха секцио дали не си плащаха конците, но не съм сигурна.


Благодаря за отговора! Hug А ако не си осигурен колко се плаща имаш ли идея? И за самото присъствие на таткото има ли цена?

# 11
  • Мнения: 5 539
 Mr. Green Mr. Green Embarassed В Русия съм, в Русия съм! Crazy

# 12
  • Мнения: 296
Мери, те имаха ценоразпис до вратата, но кой да обърне внимание. Точни цифри не мога да ти кажа, но май секциото дали не беше около 600-700 лв., а нормално 200-300 лв. Пак да уточня, че не съм сигурна в цените които ти пиша. За таткото нищо не мога да ти кажа.

# 13
  • Мнения: 4 242
Много ти благодаря все пак! Надявам се да се включат мами с личен опит и да споделят впечатленията си.
Поръчах на една дружка от града да провери цените  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт