Относно детската кухня

  • 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 609
Здравейте,майчета.Обръщам се към тези от вас,които имат поотраснали бебочета и нямат време да готвят,като мен Embarassed
Казаха ми,че записването за храна на дечицата става по общини,а в нашата/Оборище/нямало детска кухня;и ако не си намеря някой познат от друга община,за да се запиша на негово име,оставам без.
Това вярно ли е и как е възможно цяла община без кухня?
Много ще съм благодарна,ако има някои мами,живеещи в центъра/аз съм близо до паметника Левски,софииската математическа гимназия,английската-като ориентири/да споделят от къде взимат храна най-близо,вярно ли е това за общините и колко време предварително трябва да се запишеш?
Благодаря на всички,които могат да ми помогнат  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Има детска кухня за район Оборище, или поне аз живея в този район и взимам от детската кухня на ул. Тича 6, пряка на Иван Асен (не знам дали се води също район Оборище). Но като гледам не ти е много близка, както и на мен, но пък храната е страшно хубава и си струва ежедневното ходене до там Simple Smile Препоръчвам я с две ръце (дъщеря ми Хер бебе въобще я отказва, а домашната я яде с апетит, но не като държавната Simple Smile ). След като подадох документите, след месец и малко ни приеха, но сега предполагам има места, защото доста дечица тръгват на ясла. Кухнята е след 1 г.

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Ние живеем в общ. Оборище и взимаме кухня от Детска ясла №12, която се намира на ул. Плачковски манастир, която се води към община Подуене, но на мен ми е сравнително близко. В четвъртък продаваха купони и от днес вече си имаме отново вкусна манджа. Друг вариант е кухнята към детска ясла "Приказка" на ул. Христо Максимов успоредна е на ул. Гео Милев. Но определено харесваме нашата кухня повече в началото една мама ми услужи с техните купони за седмица, те бяха извън София и така пробвахме и двете кухни нашата злоядка сама си направи избора.

# 3
  • София
  • Мнения: 609
Благодаря ви много,ще видя кое място ми е по-близо  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
В детската кухня, която е до нас пише, че молби за кухня се подават в съответната община. Само, че оня ден, като ходих да питам (в самата кухня), ми казаха при тях да занеса молба.
Моят съвет е - иди до кухнята, която ти е най-близо и питай  newsm78
Успех  Peace

# 5
мами искам да ви попитам колко сухара трябва да слагам в супата на детето,което е на 6месеца

# 6
  • София
  • Мнения: 372
Провери и дали частната няма пункт близо до вас!!
www.juniormenu.com

Общи условия

Активация на акаунт