Има ли заместител попарата????

  • 1 799
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Хей мами, помогнете ми. Бебка не иска да яде попара. В началото, когато започнах да и я давам я ядеше с апетит, а сега едва успявам да и напъхам в устата няколко лъжици. Още като види че лъжицата се доближава и стиска устнички. Някой има ли същият проблем и може ли да ми каже какво да давам вмисто попара. Благодаря Ви предварително за помощта.

# 1
  • Мнения: 7 803
стига с тая попара  #2gunfire има хиляди не6та, като не иска 6то я мъ4и6  newsm78 има корнсфлейск, бисквити, п6ени4ни трици ............

# 2
# 3
  • Мнения: 445
Мляко с бисквити, овесени ядки с мляко

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Единственото полезно нещо, според мен, което се съдържа в попарата, е сиренето. Дъщеря ми също не искаше попара, но за сметка на това обожава сирене. Никога не съм се притеснявала, че не иска да я яде. Давам й каша, мляко с бисквити, овесени ядки...Вече яде и по-човешка закуска Wink, принцески, филийки, макарони и т.н. Няма да умре детето без някаква си попара Peace.

# 5
  • Мнения: 146
Попарата сама по себе си е много гадно нещо и с право детенце не я яде. Пшеничените трици са много по-вкусни, ами бисквитите, кашичките и още много неща има. Не и се стряскай, а я послушай като не иска попара без попара.

# 6
  • Мнения: 5 790
Какъв е този зор да яде хляб с вода?
Мамите вече са ти казали, какво друго можеш да даваш, което е и доста по-полезно.
Не се шашкай толкова, Виктория и до ден днешен не  ще и да помирише попара. Въобще не я насилвам. Не виждам ползата от яденето на попара.

# 7
  • Мнения: 2 047
   Пробвай след месец пак.

# 8
  • Мнения: 33
Благодаря Ви мами!
Ще пробвам различните варианти и ще видя какво най-много ще се хареса на бебка

# 9
  • Мнения: 911
Ама не е ли много мъничка за за такива неща като като хляб (глутен) и сирене (краве мляко)? По системата, по която захранвах аз, предиобедното хранене беше плодово пюре напр. с две-три лъжици елда.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз правя кус-кус по същия начин като попарата, може и макарони или спагети - моята дъщеря много ги обича. Кус-куса го препичам леко предварително и така става по-вкусен, ароматен и не се кашва когато го пасирам. Друг вариант е мляко с бисквити или каша.

# 11
  • Мнения: 4 629
А ти само попара ли даваш за закуска? Важното е да има разнообразие. Не бива детето да яде едно и също нещо всеки ден. И най-любимото ядене да му е пак ще му омръзне. Като започнеш да даваш различни закуски - ще "прояде" пак и попатара. Момичетата по-нагоре са ти дали много идеи

# 12
  • София
  • Мнения: 626
Аз му давам и филййка със сирене.

# 13
  • Мнения: 1 383
И Боби в началото не харесваше попарата, но сега най-много нея харесва. Давам и пасирани овесени ядки с мляко или препечена филийка с масло. Корнфлейкс и макарони не ще засега.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние никога не сме яли попара.Няколкото опита завършиха с обилно повръщане Sick
За закуска давам обикновено каши-бананова,че най-много върви Laughing Може овесени ядки,грис,каша от просо,елда.

Общи условия

Активация на акаунт