Кой ще оправи една рошава гарга кат' мен? Просякиня при това!

  • 1 926
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 149
Срам не срам, реших да попитам. Да прося т.е.!
Обезцветих си косата, боядисах я руса, после кестенява... после ми хрумна гениалната идея да съм къдрава, за пореден път "на едро" замечтах да се получи, но не би...една стрелчанска фризьорка ми реши съдбата - с перушина на главата, която офъкахме дружно с баба, после фризьорката на мъжкото дооправи, но не можа да изреже докрай, защото естет си пада и реши, че съвсем ще умре женствеността ми...
Та на нищо не приличам.
Има ли начин някоя от вас да пробва да ми оправи вида? Нещо плитки дали ще станат? newsm78 Имам здрави корени, но не са много... smile3506
Т.е. съгласна съм да бъда опитен заек, така и така мъжът ми не ме харесва вече, то и да ме видите няма какво да ми хареса - кръцнат корем, проскубана коса... Weary Обаче за мен 100 лв са си адски много, т.е. това е 1/5 от доходите ни, и не мога и да си помисля да дам толкова за фризьор и за така мечтаните плитки...

# 1
  • Мнения: 72
Ако можех,на драго сърце бих ти помогнала,но нямам и елементарна представа от фризьорство. #Crazy

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да не вземеш да си повредиш съвсем косата с тези плитки...  newsm78
Аз след едно неуспешно боядисване се офъках късо. А късата коса съвсем не е неженствена, зависи от прическата. Скоро гледах снимки на Одри Тоту с къса коса и само фактът, че не сме като еднояйчни близначки, ме спря да се подстрижа.  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 629
Във Варна съм, инак веднага  Hug
Аз също си падам по късата коса, като най-хубавото е, че и да не се харесваш сега, утре ще порасне Grinning
Пусни едно фото, пък ние ще измислим нещо, бива ли?

# 4
Във Варна съм, инак веднага  Hug
Аз също си падам по късата коса, като най-хубавото е, че и да не се харесваш сега, утре ще порасне Grinning
Пусни едно фото, пък ние ще измислим нещо, бива ли?
Да,дай едно фото мила!И ние 99% ще иэмислим нещичко  Simple Smile

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А за подстригване те съветвам да не се оставяш в мои ръце (дори да те моля на колене), защото резултатът винаги е катастрофален.  Sad
Има и жени, на които страшно им отива гола глава - едната ми сестра, например.
А Драгън'с Брайд бе невероятна на коледния купон на форума, има куп свидетели.

# 6
  • Мнения: 2 149
Ей ви на снимка!
Ама това е преди да клъцна косата...сега е много по-зле, вече няколко седмици след пробното къдрене косата съвсем оклюма...

Ама пак казвам, сега вече НА НИЩО не прилича перушинатааааа! Cry
Май утре ще я клъцна съвсем, макар да си мечтаех за плетиво...в някой друг живот може би... ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 629
Кълцай я, ще порасне, само ако може си остави по-дълъг, асиметричен бретон. Оптически да издължи лицето. Успех!

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Според мен къса прическа ще ти отива много!

# 9
  • Мнения: 99
миличка така като гледам косата ти става и за плитки и за пълзящи плитки и за къса прическа така че няма да се тровиш.аз мога да ти спретна нещо стига да искаш.по принцип плета плитки за 100 лв но виждам че са ти бая..но ако си сръчна в ръцете и ми помагаш може да измислим некфо намаление кво да правя разбирам те напълно.ако не ,пък мога да ти направя пълзящи по главата или третия вариант е да ти подстрижа така че да ти оформя косата да има някаква прическа-нещо като холи бери ако се сещаш Hug.не съм фризиорка,не съм завършила такива курсове,просто всичко започна от хоби преди бая време така че решаваи Laughing

# 10
  • Мнения: 2 149
миличка така като гледам косата ти става и за плитки и за пълзящи плитки и за къса прическа така че няма да се тровиш.аз мога да ти спретна нещо стига да искаш.по принцип плета плитки за 100 лв но виждам че са ти бая..но ако си сръчна в ръцете и ми помагаш може да измислим некфо намаление кво да правя разбирам те напълно.ако не ,пък мога да ти направя пълзящи по главата или третия вариант е да ти подстрижа така че да ти оформя косата да има някаква прическа-нещо като холи бери ако се сещаш Hug.не съм фризиорка,не съм завършила такива курсове,просто всичко започна от хоби преди бая време така че решаваи Laughing
Супер яки са плитките....
Обаче просто не ми е по джоба да имам плитки, иначе от много време ми се иска да имам...
Че съм сръчна, сръчна съм.
Обаче го има и момента, че всеки си изкарва хляба, и ти твоя също!
Прецени си колко можеш да ми вземеш и да действаме...
няколко месеца детски ще оправят нещата Thinking

# 11
  • Мнения: 2 149
Това е снимка преди да клъцнем част от косата, сега е по-къса..

# 12
  • Мнения: 2 849
На твое място ,никакви плитки . StopНамали още косата ,не я жали .Ще ти отива късо .По-добре здрава коса да расте .Можеш на съвсем къса коса да мацнеш една боя за разкош .

# 13
  • Мнения: 99
абе споко бе smile3502 ...че всеки си изкарва някак хляба е верно ама мен ми е кеф да го върша това,не го правя само да изкарвам пари така че ...може да се видим на по кафе да полафим малко  smile3546и да ти видя косата дали въобще ще стане,пък  ако не ще измислим нещо.за парите колкото можеш да отделиш толкова.та и както казва  radi-t  може да те поофъкам малко и една боя да избереме и да те намацам за разкош защо не?ако искаш може да ми дръннеш един телефон -0886669687-Ники да се видим.аз съм свободна тези дни.аиде мисли Laughing thumbsup

# 14
  • Мнения: 2 759
    Така и така с нищо не мога да помогна, поне да те успокоя: за +/- 6 месеца ми пораснаха малко над 15 см. Правя редовно прословутата 'овча' маска на Деси, в сауната слагам (колкото да не се изсуши съвсем) маслото за разстеж на Икаров. Вероятно си е и до организъм, но просто да знаеш, че не е толкова страшно!  Hug

    П.П. Само че с плитки незнам как може да я подхранваш  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт