молба за съвет - болно гърло вече цяла ГОДИНА...

  • 932
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
момичета, разболях се миналата зима и оттогава не иска да ми мине. след като се стопли времето, се почувствах по-добре, но пак всяка сутрин чувствам болка в гърлото. изпих вече всички възможни антибиотици на света и се пръсках с всички спрейове за гърло, предписани ми от всевъзможни лекари. явно това не е обикновено болно гърло - чудя се какво може да е и какво да направя. моля за съвет!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравей, аз също мин година имах същият проблем. И по0късно ми откриха гнойна ангина, която може да се хронифицира. Така че пробвай да не пиеш студени и газирани напитки. Надявам се да съм ти помогнала.

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Точно се канех да пусна същата тема ако не намеря нищо с търсачката. Мъжа ми от известно време се оплаква че много често го боли гърло. Вече не смее да пиине нищо газирано или студено. Не яде сладолед. Не мога да си обясня на какво може да се дължи това.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравейте, най е хубаво да се посъветвате със специалист Оторинолоринголог ІУНГІ той ще каже какво е и как да се излекува.

# 4
  • Мнения: 2 609
Имам същия проблем с гърлото от известно време. ooooh! Изям ли 1 сладолед и започва да ме боли, миналия месец бях болна, сега пак. Thinking Вече взех да се притеснявам какво става с мен Rolling Eyes, ще взема да си пусна гърлен секрет, пък дано тогава се разбере. Praynig До преди да се роди малката си бях добре, незнам защо, но напоследък се замислям дали не съм пипнала нещо от болницата и да си го нося вече 2 години. ooooh! Tired

# 5
  • Мнения: 195
Засили си имунитета с витамини и пробвай с тонзилотрен. Това е хомеопатично средтсво и помага.

# 6
  • Мнения: 8
Аз имам същия проблем от февруари тази година почти всеки месец боледувах и все болката беше в гърлото - взеха ми секрет за гъбички, но нищо не се появи.
Миналата седмица си направих гърлен секрет в б-ца ВИТА и той показа стрептококови бактерии. Още не съм се видяла с докторката, но се притеснявам да не ми дадат следващия антибиотик да пия, защото какво ли не изпих през последните месеци.
Ако искаш си направи и ти - прегледа е 21, а секрета 14 лв. Успех - не си сама.

# 7
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Антибиограма правиха ли ти?
А иначе мога да посъветвам, ако имаш възможност, смяна на климата за малко време макар. При децата действа, защо не и при възрастните Naughty

Общи условия

Активация на акаунт