А има ли геймъри тук и как се справят жените Ви?

  • 2 900
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 612
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?

# 1
  • Мнения: 29
Ами да ти кажа нем мисля, че това е проблем, но зависи доколко ви се отразява на взаимоотношенията. Например при нас ако аз седна да играя (много обичам да го правя) и жена ми не и хареса, тя си казва. Обикновено спирам да играя, когато не го направя след това има негативни последствия  Confused. Но все пак гледаме да си влизаме в положение. Важното е нещата да вървят. А ти не си ли се замисляла дали просто игрите заместват нещо, което може да липсва във взаимоотношенията ви (не е задължително) Най-добре е да седнете и да говорите за това. Аз донякъде реших проблема като сложих игра, която харесва на всички ни  smile3501, но от друга страна се породи проблем, който е все пак доста по-малък от първия  tv не можем да се вредим на РСто. Засега мислим по въпроса за второ РС но няма ресурси затова. Joy Joy Joy Надявам се да съм ти бил от полза. Успех 55

# 2
  • Мнения: 1 612
Ами то при нас е малко странно.
И аз бях геймър. Дажи се наложи да вземем 2-ро PC. Тогава нямахме проблеми, но осъзнах, че доста време губя с тези игри и престанах да играя. Игрите са като наркотик - трудно се отказва човек от тях.
Не мисля, че нещо ни липсва в отношенията - просто всеки си има свои хобита и се отдава на тях. Разбира се правим и много други работи заедно, но все пак понякога се дразня когато той играе много дълго.
Като гледам какви проблеми имат другите хора моят ми се струва смешен.
Просто исках да чуя и Вашата гледна точка.
Мерси!

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двамата обичаме да играем на компа. Но аз мога да си го позволя доста по-рядко, а той- всяка вечер и почивните дни. "Дудна" му, често и се скарваме Tired

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мъжката част на семейството ни обича да играе. И мъжът и момчетата. Понякога ги оставям, понякога мърморя зависи от настроението ми. Най-ме е яд, когато трябва да се свърши нещо, ама няма кой щот мъжО е много зает с играта си.

# 5
  • Мнения: 2 274
    Ние сме с 2 PC- та! Мъжете в къщи са луднали по една online игра и направо ме подлудяват  #Cussing out! По принцип нямам нищо против, ама събота и неделя когато можем да излезем някъде навън и да се забавляваме или пък трябва да се направи нещо, те двамата предпочитат да се зомбират пред компа! Най-гадното е, че аз немога да се вредя да си повършея из форума  Mr. Green! По принцип и аз много обичам да цъкам, особено Heroes, ама мъж ми нещо много глупости е качил на компа и сега няма място за нея! Предполагам, че го прави умишлено, щото като се прибере от работа неможе да ме вдигне, за да разцъква той  Joy! Сега идва и друг проблем - училището и незнам как ще се оправим с малкия, ама баща му да му мисли, като го зарибява по разни игрички... Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 29
 #Crazy benighted Не мога да проумея как няма да има място за Heroes. Това е най яката игра която знам. Не го е срам мъжа ти Wink Ти коя версия играеш?

# 7
Та чудех се провокирана от мойто съкровище...
Всичко си му е наред ама пусти игриииииии. Като заседне няма ставане с часове, а ако го оставя и с дни!
Има ли и сред Вас с подобно хоби?
И въпрос и към жените: А Вие мами как се справяте с мъжете си?

Угфффф Crossing Arms понякога ми идва  до гуша вече  от  тези  стрелби и гонитби ...
блякссс ... ако  някой  ден  дръпна шалтера  няма  да е  учудващо  Tired

# 8
  • Мнения: 2 274
#Crazy benighted Не мога да проумея как няма да има място за Heroes. Това е най яката игра която знам. Не го е срам мъжа ти Wink Ти коя версия играеш?
  Тройката съм я превъртала много пъти заедно със всички допълнения излезли през годините - много добра версия! Разнообразявах и с Диаболо 2! Четворката не ми хареса, но сега петтицата е жестока  Peace! Стигнах до втората кампания, влязох в болницата и като се прибрах, играта ми беше безследно изчезнала с изключение на сейвовете  Mr. Green! Трябва да го натисна моичкия пак да ми я инсталира, че за толкова кратко време нещо много мнения ми се натрупаха във форума  Joy!
  Като цяло в семейството се уважават най-много RPG-тата и стратегиите  Mr. Green!

# 9
Много се радвам, че нещата при нас се решиха много лесно. И двамата сме геймъри (и двамата напоследък все по-малко), но гледаме да качим игра, която да ни хареса и на двамата. Пресен пример е последния Tomb Raider - тя си управляваше кака Лара, аз се занимавах с битките, а двамата решавахме логическите задачи  Grinning . Иначе си имаме качени игри, които си ни харесват и на двамата - това е за случаите, в които единия от двамата го няма Wink .
По принцип преди играех и онлайн игри, обаче изискват прекалено много време и внимание, а мисля че жена ми е доста по важна от тях  Heart Eyes Joy

EDIT: Забравих, с жена ми играем и Hot Seat на HEROES 3. Признавам, че ако ме хване, ще бъде безмилостно клане  Mr. Green . Затова играем от един отбор.

# 10
  • Мнения: 9 990
 LaughingНека играе-не ми пречи.Даже напротив-така не ми се мота в краката LaughingМоят даже със слушалки играе, понякога по цели нощи.ама той по рпинцип си е нощтна птица.За мен добре дошло-тамън като се появи бебето-пак той ще храни нощем а аз ще си спя, както беше и с първото. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Мъжът ми се заиграва на разни игри  и като превърти някоя, му писва. Превъртя всичките NFS, Collin McRae и т.н... После започна да играе Call of duty и тъкмо си мислех, че скоро ще му писне, започна да я играе онлайн  в мрежа и сега няма ставане с часове... Обаче, пък това го успокоява и го разсейва от битовите проблеми и  ежедневието, така че не смятам да му отнемам това развлечение. До някъде го разбирам, защото и аз едно време много обичах да играя и го правех доста.. Може би и сега, ако имах време щях да "разцъквам" някоя игричка, но дори не мога да си помисля за такава краста...

# 12
  • Мнения: 2 274
LaughingНека играе-не ми пречи.Даже напротив-така не ми се мота в краката LaughingМоят даже със слушалки играе, понякога по цели нощи.ама той по рпинцип си е нощтна птица.За мен добре дошло-тамън като се появи бебето-пак той ще храни нощем а аз ще си спя, както беше и с първото. Laughing
   Хехехе! И ние с мъж ми точно това си говорехме вчера  Joy!

# 13
  • Мнения: 1 418
И аз съм зарибена отдавна с Heroes,ама приятелят ми казва,че ако знае как ще я изтрие.Добре,че не знае...

# 14
  • Мнения: 1 612
Ами аз си мислех, че така е по-добре - поне ми е пред очите.
А пък ние се бяхме запалили по Lineage II. Аз успях да спра, но той май не успява.  Grinning
Успокоително е да знаеш, че не сме само ние!

Общи условия

Активация на акаунт