Утре сме на ясла

  • 1 726
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Утре  сме за първи път на ясла Grinning
Дано само не пла4ем много,което малко ме съмнява Cry

# 1
  • Мнения: 2 116
Дано му хареса!   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 187
Успешен старт   bouquet! Дано да е много по - добрер от колкото си го представяш!

# 3
  • Мнения: 1 722
Ние пък следващия понеделник. Но от утре мисля да почна да го водя до яслата, за да гледа децата. Ти как си подготви детето за първия "учебен" ден?
Успех!

# 4
  • Мнения: 2 657
Два пъти ходихме-първия път когато го записах и онзи ден когато занесох изследванията.Първият път му беше интересно,а втория реши,4е трябва да се посбие Embarassed
Незнам,много ми е притиснено,той не ме оставя и боклука да ида да изхвърля.Никога не се е делил,поради липса и желанието на баби те Tired

# 5
  • Мнения: 281
И ние сме от утре- като за първи ден ще го оставя само за 2 часа... ама съм толкова объркана... ooooh! Tired той още не знае какво ще става, ама като го оставя...незнам!!! сърцето ми е свито Sad Ioana, айде утре пак ще се чуем - да споделим преживените емоции Hug
Желая ви успех!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 657

Благодаря,подобно Hug

И аз наобяд ще си го взема,ако не ми се обадат по-рано да отида Tired

# 7
  • Мнения: 3 042
Успех! Бързо адаптиране в яслата и весели игри! Peace   bouquet

# 8
  • Мнения: 648
    Успех  bouquet Бързо свикване и на двама ви Hug

# 9
  • Мнения: 2 657
Сега се връщам от яслата CryНезнам защо,но се 4увствам толкова тъпо.Като отидохме ми го взеха по4ти веднага от ръщете и по бързата процедура го вкараха.А той милия вика-деца,деца.Като за първи път той изобщо не плака докато бях там,даже другата лелка каза,4е е много палав hahaha JoyЗа сметка на това пък,аз си поревавам сега TiredВ 11:30 трябва да отида да си го взема Grinning

# 10
  • Мнения: 1 722
EEЕ, успокой се! При вас е било по лесния начин - детето се е увлякло по другите деца. Ами ако ти ревеше и не те пускаше, тогава?! Хайде пий някъде кафенце до 11 часа  Laughing!

# 11
  • Мнения: 281
И на мен ми го взеха бързо, а сега ми е толкова пусто!
Дано да се забавлява...
Ще си го взема в 11ч

# 12
  • Мнения: 2 657
После докладвай HugДано не е имало много сълзи Heart Eyes

п.п.И на мен ми е едно пусто и нервно и само го мисля Cry

# 13
  • Мнения: 281
Току-що се обадих на сестрата по мобилния да я питам как е моя хубостник- каза, че е много спокоен и заигран с децата Flutter Ох, малко се поуспокоих. След час ще отида да си го взема и ще "докладвам"
 Hug

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 170
И моето момиченце днес тръгна на ясла! И право да ви кажа свило ми се е сърцето само си поглеждам часовника не стана ли време да ходя да си я прибера..... Rolling Eyes Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт