Коя помпа е по добра на Avent ili Bertoni

  • 1 709
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Хей мами бих искала да питам коя помпа е по добра на Авент или Бертони. Една приятелка каза че била доволна от Бертони, вие как мислите? Ако има други варианти бихте ли споделили - ще съм ви много благодарна! Grinning

# 1
  • Мнения: 742
Аз ползвах на Чико и Бейби Нова - и чесно казано Бейби Нова повече ми допадна.
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 849
Определено Авент е по-добра . Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Аз мога да споделя само мнението си за Авент. Изключително съм доволна от нея, използвах я доколкото имах нужда от нея повече от година и сега отново ще влезе в употреба в най-скоро време, оказа се добра инвестиция.  За Бертони нищо не мога да кажа, но по принцип много често по-евтиното излиза скъпо.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 059
Аз съм ползвала тази на Авент и бях много доволна, но не мога да направя сравнение с друга

# 5
  • Мнения: 205
разликата е все едно да сравняваш мерцедес и москвич Laughing

# 6
  • в стаята
  • Мнения: 469
Авент Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 833
Авент, но е много по-скъпа. Обаче, на мен ми я препоръча моят доктор и аз му вярвам

# 8
  • Мнения: 11 818
На Авент ми се счупи още първия месец!!  Close След това използвах на Чико, но тази от 20-тина лева.

# 9
  • Мнения: 2 142
За мен помпата на Авент е най-сполучливата ми покупка!

# 10
  • Мнения: 1 341
Аз използвам Авент,и мога да кажа че върши невероятна работа.Вече 2 месеца я ползвам и не ми е изневерила и за момент  Peace Това е една мнооого добра инвестиция

# 11
  • София
  • Мнения: 897
Ползвах Авент и съм много доволна от нея. Hug

# 12
  • Мнения: 10 604
разликата е все едно да сравняваш мерцедес и москвич Laughing
[/quote/]

подкрепям напълно, защото съм ползвала и двете.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 703
Без да съм чела останалите мнения,мисля че двете марки са несъвместими в сравненията!

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Авент!Моята беше Дисни и се прецака за няма и два месеца!

Общи условия

Активация на акаунт