Нутрилон Омнео и цвят на акото??

  • 499
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Момичета имам следния въпрос ние се храним с Омнио и цвета на акото ни стана зеленикав.Нормално ли е това и от млякото ли е ,защото ми казаха ,че такива акита имат бебетата ,които са настинали и съм малко притеснена(пък и нослето му е запушено всяка вечер и това още повече ме шашка)

# 1
Не се притеснявай, акито е зеленикаво на цвят точно от Омнеото.При дъщеря ми е същото откакто се храни с това АМ.Питала съм лекарката няколко пъти и тя каза, че е съвсем нормално да е зеленикаво.За хремата най-добре се консултирай с вашето педи, но доколкото знам/пак от нашата лекарка/, зеленикавото аки не е признак на настинка.При нас , като е имало хрема слагах физиологичен разтвор в нослето няколко пъти и се оправи.Успех  Simple Smile

# 2
# 3
  • Мнения: 1 186
моето мнение за това АM е newsm11
Отвратително мляко но щом на вас ви харесва да го папка  Misc Baby Bottle

# 4
  • Мнения: 1 259
Когато бяхме на Омнео и нашето ако беше зелено.Споко Peace,щом го спреш ще се нармализира цвета.

# 5
  • Мнения: 251
И Мони е на Омнео и акото й е тъмнозелено. И аз мислех да пускам тема във форума.Обаче малката си ака редовно, както докато я кърмех и мисля, че няма повод за притеснение.Като беше на кърма беше жълто, даже по едно време оранжево.Още колко ли пъти ще се сменя цвета?!  smile3506Иначе съм много доволна от Омнеото. Имам приятелка педиатърка, която е и микробиолог, ходила е и в чужбина по семинари.Тя горещо препоръчва Нутрилона, тъй като той е пригоден към климатичните условия и начина на живот в България.От него се правят мускулчета на бебоците, а не ги надуват /на дебело/. Misc Baby Bottle

Общи условия

Активация на акаунт