Памперси -впечатления?

  • 1 971
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Онзи ден реших да сменя Памперс с Либеро, да ги пробвам-били много мекички,най-ме изкушава ластичено отзад.
Обаче с моя късмет нямаха нашия размер/ние сме 5 кг/, та ми предложиха едни други-Линостар.Нямат нито ластик отзад,захнащащата лепенка е една тесничка, но поне са мекички. Иначе според мен изпускат доста повече от Памрерс.А вие доволни ли сте от тях?
Подскажете някоя друга готина марка с ластиче на кръста.
Не ви ли се струва,че с наближаването на горната граница на кг, памперсите започват да пропускат?

# 1
  • Мнения: 2 609
Ами Линостар не съм ползвала и немога да кажа нищо за тях,но съвсем случайно попаднах(онзи ден даже писах и в друга тема)на Мамиа и те са с ластиче отзад и съм много,ама много доволна  Hands Clap

# 2
  • Мнения: 1 581
А пък аз като пробвах Либеро преди време, много му се протриваше отзад, точно на ластичето, не знам защо така, уж не го опъвах ластика. Освен това се обрина от тях, както после и от Хъгис.  Sad
И така си караме все на Памперс. Случва ми се да излезе акото отгоре на кръстчето, ама няма как.
А относно размера - ние винаги минаваме на по-голям номер по-рано, понеже около крачетата и на коремчето пропускат. Мислех си, че ние сме по-дебели, ама май повечето бебчовци са така.

# 3
  • Мнения: 455
След раждането ползвахме Памперс, от третия месец започнах да използвам Либеро, но постепенно преминахме на Маммия. Много съм доволна от тях, удобни са и не пропускат.

# 4
  • Мнения: 1 517
и мен ме изкуши ластичето на либеро а наистина са по мекички,но Ники се обрина и сме само на Памперс

# 5
  • Мнения: 46 437
Памперс ни пропускаше. Сега ползваме Либеро, Дайперс или Молфикс. Последно сме с Молфикс - нямат ластиче, но са по-големки и не изпускат, но отскоро сме с тях, така че още не мога да го търдя със сигурност. Освен това са по-евтини - 70бр. за 16 лв.
А Маммия много ги хвалят, но никъде не съм ги срещала, кажете къде ги има и цени?

# 6
  • Мнения: 503
Привет!

Моят син е изключително чувствителен към козметика
и пеленки и аз съм  най- доволна от Хъджис ,Либеро и Нанис.
От другите се обрива,е повечето които сме пробвали.

# 7
  • Мнения: 5 539
Цитат на: marissha
Онзи ден реших да сменя Памперс с Либеро, да ги пробвам-били много мекички,най-ме изкушава ластичено отзад.
Обаче с моя късмет нямаха нашия размер/ние сме 5 кг/, та ми предложиха едни други-Линостар.Нямат нито ластик отзад,захнащащата лепенка е една тесничка, но поне са мекички. Иначе според мен изпускат доста повече от Памрерс.А вие доволни ли сте от тях?
Подскажете някоя друга готина марка с ластиче на кръста.
Не ви ли се струва,че с наближаването на горната граница на кг, памперсите започват да пропускат?


Виж сега, отиваш в някой магазин, където продават на бройка и купуваш по 4-5 от няколко марки. Така ще разбереш кои са най-подходящи за твоето бебе. Аз така преди около месец открих най-добрите за нас от една супернеизвестна марка, италиански са май, казват се Беннет. С широка лепенка, ластик отзад, колкото и да е напоена пеленката, повърхността и е суха Grinning
Жълто и лилаво на картинката.
Дано да успееш да откриеш подходящите пеленки Grinning

# 8
  • Мнения: X
Аз пък от Pampers съм си най-доволна  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 793
Хъгис и Либеро. тук Либеро обаче не съм виждала. ползвах ги като си бяхме в БГ лятото. много съм доволна от тях. а тук позлвам Хъгис. Памперс пропуснаха няколко пъти и се отказах от тях.

# 10
  • Мнения: 433
Ние сме ползвали Памперс и Хъджис. И от двата вида съм доволна.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
От няколко дена сме със Хъджис и съм много доволна! Памперс ни пропускаха...

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Памперс Laughing При нас пропуск няма и аз съм доволна

# 13
  • Мнения: 522
Ние от втория месец бяхме на Либеро. Много бях доволна от първите два размера, но следващите нещо се оказаха проблемни за нашето дупе (започнаха да пропускат). Rolling Eyes

# 14
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ние пък откакто сме се родили използваме Молфикс и съм доволна...вярно,че нямат ластик отзад но не пропускат Grinning ...еее няколко пъти са се случвали аварии Embarassed , но май при всички марки се случва Tada
Струва ми се, че при всяко бебе е различно....като има и финансова страна на въпроса също Thinking

Общи условия

Активация на акаунт