Бързо нарастване на корема?

  • 10 183
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте! Често пъти чувам и чета напоследък мами, които казват, че много бързо - за 1-2-5 дни коремът им е нарастнал значително и видимо. Та знам, че всичко е индивидуално, ама все пак да ви питам - вие имали ли сте такива периоди на бързо нарастване на корема и спомняте ли си кога е било?
Благодаря предварително и хубава седмица на всички!   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 391
Спомням си, че когато влязох в 7-ми месец корема ми сякаш порастна за една нощ Shocked

# 2
  • Мнения: 256
О да разбира се  Simple Smile. Като влязох в седмия месец и усещах промените все по-осезателно. Буквално има дни, в които усещам, че бебка е пораснала и става все по-силна. Силни ритничета има...ейй  Laughing.

Поздрави   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 986
 Даа Grinning и аз като влязох в 7-ия месец,имах чувството,че за една нощ ми порасна шкембенцето LaughingОт първия до третия месец наддадох 3 кг.,после от третия до седмия-още 3,а като влязох в седмия за 1 седмица качих 2 кг. Shocked Бебка стана по-палава,ритничетата-по-силни Laughing
  Всичко хубаво  bouquet

# 4
  • в стаята
  • Мнения: 469
 Не. Моят растеше постепенно, и то след петия месец. Така и не стана голям  Grinning

# 5
  • Мнения: 603
В петия месец към края изведнъж всички (продавачки в магазини и др.), които ме познават, но не знаят че съм бременна  започнаха да ме питат дали съм бременна, защото коремът бил големичък.
После към седмия месец изведнъж много порасна - за една седмица обиколката се увеличи с 4 см. Сега съм в осмия месец и усещам че продължава да расте.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, някъде 5-6 месец страшно бързо ми порастна корема  preggo

# 7
  • Мнения: 8 505
Не.Започна да личи в началото на 6.месец и си растеше плавно.В деветия започна да се увеличава по-бързо,но мога да кажа в рамките на целия девети месец,а не за няколко дни.

# 8
  • Мнения: 1 183
аз сега като влязох в шестия месец,имам чувството,че ми расте с всеки ден.

# 9
  • Мнения: 21
Аз разбрах преди седмица , че съм бременна. Ако се брои от последния цикъл съм в пета седциа - утре влизам в шеста...кога ще започне да ми личи?
притеснявам се, защото за сега не съм казвала в службата и на близките - чувала съм ,че не било хубаво от рано да се знае... Вие знае те ли кога мога да кажа?

Благодаря предварително и добри пожелания на всички във форума!

# 10
  • Мнения: 1 183
ами Фани това кога ще ти проличи мисля,че е индивидуално,на мен ми пролича още в третия месец.А дали да се похвалиш,това си го решаваш ти,аз бях толкова радостна,че казах веднага.Леке бременост ти пожелавам  newsm10

# 11
  • Мнения: 1 986
 Фани,ами при всеки е различно-не можем да кажем на теб кога ще ти проличи LaughingМоже и до 5 месец да не ти личи,на моята приятелка още във втори месец й пролича Wink-тя растеше с часове Wink
  А дали и кога ще кажеш на близките и колегите,си зависи от теб,ако не си суеверна-не виждам защо да криеш радостта си Peace

# 12
  • Мнения: 1 117
С първата бременност започна да ми личи към шести месец.
Сега рано-рано започна да ми расте корема и като влязох в четвърти месец имах чувството ,че от веднъж стана голям Shocked
Но при всеки е различно.Зависи от телосложението на жената, според мен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 8 505
Аз разбрах преди седмица , че съм бременна. Ако се брои от последния цикъл съм в пета седциа - утре влизам в шеста...кога ще започне да ми личи?
притеснявам се, защото за сега не съм казвала в службата и на близките - чувала съм ,че не било хубаво от рано да се знае... Вие знае те ли кога мога да кажа?

Благодаря предварително и добри пожелания на всички във форума!

При всеки е различно.На мен започна да ми личи в началото на 6м.

# 14
  • Мнения: 21
Сърдечно Благодаря за бързите отговори....
толкова съм развалнувана и ми е много приятно тук във форума....
хм..... май няма да издържа и ще се похваля рано рано......Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт