Забравяли ле сте някога нещо включено?

  • 13 408
  • 140
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Днес ми е егати деня #Cussing out Толкова съм смотана, че ми иде да си ударя един шамар да се освестя най-накрая #2gunfire Не стига, че сутринта забравих на детето раничката с резервните дрехи за ясла, връщах се до вкъщи, хвана ме зверско задръстване, закъснях за работа с един час, ами и сега не мога и не мога да се спомня изключих ли котлона #Crazy Направо ще откача CryВ обедната почивка ще ходя до нас да видя каква съм я свършила. 90% съм сигурна, че всичко е наред, само си внушавам, защото съм пренапрегната от истериите тази сутрин, но все пак си ме е страх...Ами ако все пак съм го забравила newsm78 Мислите ли, че може да стане пожар, не дай Боже, до обяд? Сигурна съм само, че отгоре върху него няма нищо...но моментът с врътването на копчето ми се губи Sad
Оффф, още един час да мине по-бързо Praynig

# 1
  • Мнения: 8 459
Забравяла съм.Като студентка работех в един офис и забравих печката.Късно вечерта се сетих и хванах едно такси,стаята беше станала топла като баня,но нямаше други поражения.Ако беше станал пожар, цял живот нямаше да мога да го изплатя тоя офис-в центъра на София беше.

# 2
  • Мнения: 1 495
Да, бях забравила цял ден ютията включена. Нищо и нямаше като се прибрахме.

# 3
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Аз съм забравяла ютията -върху дъската за гладене на желязната решетка-включвалаааа и изключвалааа..няколко часа.
А най-големия ми ужас е че все не съм сигурна заключих ли вратата като излизам?Правя го механично и не мога да си спомня...колко пъти съм се връщала.... Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Естествено, че съм забравяла - това ми беше като традиция в началото след като родих - редовно добре изпечени тенджери върху котлона.  Rolling Eyes

# 5
  • 7800
  • Мнения: 243
Че кой пък не е забравял? newsm78

# 6
  • Мнения: 2 103
ютията редовно Embarassed Confused

# 7
  • Мнения: 2 255
Най-редовно ютията, едно време машата за коса  hahaha, котлона 2-3 пъти, ТВ и разни подобни въобще не се броят разбира се  #Crazy въобще съм голямо ку-ку  Shocked напоследък май обаче съм станала малко по-отговорна ... скоро не ми се е случвало  Joy засега  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 026
 Не съм забравяла. Но е имало моменти, в които се изяждам от съмнения дали съм изключила всичко!

# 9
  • Мнения: 811
Варях макарони,мислех че съм ги изключила,отидох на автогарата за два часа и като се върнах всичко беше на въглен-метнах ги в кофата заедно с тенджерата ooooh!-това миналия месец го направих,ужас Whistling

# 10
  • Мнения: 2 237
 Аха,забравяла съм я ! Най-последното ми забравяне беше на един зехтин,който преварявах на котлона.Добре че по едно време ми замириса нещо и като влязох в кухнята - пламъци до тавана ! Shocked

# 11
  • Мнения: 1 492
Ютията, компютъра и веднъж газовия котлон - без произшествия.
А за заключването на входната врата - връщам се поне по 2 пъти седмично за проверка. ooooh!

belinda, дано няма проблем у вас.  Praynig

# 12
  • Мнения: 194
Ютията,котлона,телевизора...Случват се такива работи....

# 13
  • Мнения: 3 611
Не помня да съм zабравяла нещо (да чукна на дърво), но мъжо оня ден беше zабравил ютията включена и аz чак вечерта я видях. Слава Богу не се беше случило нищо нередно.

# 14
  • Мнения: 4 546
включено май не, но редовно забравям да заключа, след акто се прибера  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт