Днешните мъже губели интерес към секса???

  • 5 719
  • 124
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 383
Това е материал от български вестник:

Днешните мъже губят интерес към секса


Резултатите от ново изследване, публикувано в немското сп. "Бригите", показват, че се е увеличил броят на мъжете, които избягват секса. Данните от проучването сочат, че представителите на силния пол на възраст между 30 и 40 години не правят и наполовина толкова секс, с колкото се е задоволявало поколението на бащите им, съобщава сайтът "Актуално".
Преди 30 години младите мъже на възраст между 18 и 30-годишна възраст са правили секс между 18 и 22 пъти в месеца. Днес техните връстници се отдават на плътски удоволствия между 4 и 10 пъти месечно.
Според автора на изследването ­ Франк Зомер от университета на Хамбург, липсата на достатъчно интерес може да се обясни с всекидневния стрес, който източва сексуалната мощ. Липсата на желание може да се дължи и на проблеми с кръвообращението, депресия и др. Тези фактори важат и за жените, но мъжете страдат повече, защото е засегнат имиджът им.


Според вас, верни ли са твърденията, че в днешно време мъжете от 18 до 40 г. правят по-рядко секс в сравнение с представителите на силния пол преди 30 г. например.??? Доколко на вас стресът ви убива желанието за секс?

# 1
  • Мнения: 1 517
Не мисля, че е така. Ама знай ли  Thinking Знам със сигурност, че все по-рано децата опитват за пръв път плътските наслади. Това от една страна може да означава, че ще са доста сексуални и в бъдеще. Но може и точно обратното - опитали твърде рано, да изгубят интерес към секса пак рано.
А за стреса - зависи от човека. Аз като човек с постоянен партньор (щото има значение мисля) по-скоро се разтоварвам от стреса със секс, а не обратното.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Със сигурност моя мъж не са го интервюирали  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 047
... се разтоварвам от стреса със секс, а не обратното.
И аз така.

А навремето като се прибере в къщи какво да прави?Айде секс.
А сега интернет,игри,коли,домакинска работа и др.

# 4
  • Мнения: 614

А навремето като се прибере в къщи какво да прави?Айде секс.
А сега интернет,игри,коли,домакинска работа и др.

 Peace

# 5
  • Мнения: 260
За мъжете в България това не важи-АМА ИЗОБЩО Blush

# 6
  • Мнения: 643
 Joy Joy Joy Joy
Ама който я е писал тази статия, сто процента не е проверил като хората, или не е интервюирал българските мъже........

# 7
  • София
  • Мнения: 2 383
Авторът на изследването е немец, така че едва ли е интервюирал бг мъже. Интересно ми е по принцип какво мислите по темата. Стресът убива ли желанието за секс например???

# 8
  • Мнения: 998

Стресът убива ли желанието за секс например???

Моят мъж твърди, че ДА.  Rolling Eyes
И за мое най-голямо съжаление, може и да са го интервюирали (така ли се пише? newsm78)

# 9
  • Мнения: 8 505
Стресът убива ли желанието за секс например???

Не мисля.Освен ако не е някакъв невероятен стрес,на какъвто обаче надали са подложени всичките интервюитани.

# 10
  • Мнения: 2 495
Бай Ганьо си е Бай Ганьо.Дай му секс, бира, кебапчета и пари и му гледай сеира Simple Smile
Незнам за другите страни, но това изследване определено не важи за българския мъж Simple SmileЗа което се радваме разбира се

# 11
  • Мнения: 116
Горките германки, ако е вярно.
Ама то и виагра трябва да се продава.

# 12
Стресът убива ли желанието за секс например???

До известна степен да .
Но пък и  секса Убива стреса , тъй че  ... под въпрос е кое ще надделее Joy

# 13
Мъжо днес ми праща тази статия и ме пита какво мисля. В крайна сметка стигнахме до заключението, че ако зависи от него стресът няма да влияе на сексуалния ни живот, ма нали зависи и от мен... Blush

# 14
  • Popovo
  • Мнения: 571
Явно моят мъж не е подлаган на стрес 

До известна степен да .
Но пък и  секса Убива стреса , тъй че  ... под въпрос е кое ще надделее Joy

[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт