Може ли да ми препоръчате специалист-онколог в Пловдив.

  • 1 479
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 032
Спешно. Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 254
Не си писала точно какъв специалист онколог ти е нужен. Ще ти дам името на една докторка която ми препоръчаха като много добър специалист - ходих при нея на профилактичен преглед за рак на гърдата - д-р Балева, кабинета преди 1.5-2 г. беше на Костаки Пеев 5 (точно до Пловдивския университет в една кооперация). Мисля че е точно хирург-онколог. Млада и невероятно предразполагаща жена. Учуди се невероятно много че съм отишла сама на профилактичен преглед.

# 2
  • Мнения: 2 032
Мерси, Денис, точно за рак на гърдата става въпрос. Мама е болна. Всичко се разви много бързо.
Телефона й случайно да имаш?

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 23:26 от Алиса

# 3
  • Мнения: 959
Препоръчвам ти д-р Валентин Иванов-завеждащ онкологичното отделение в ВМИ.Има кабинет на  Шести септември 82.

# 4
  • Мнения: 2 032
Мерси, 666. Той вчера я оперира. Тя страда жестоко, а аз се лутам какво друго може да се направи, докато чакаме прогнозата . Мерси за информацията за частния му кабинет.

# 5
  • Мнения: 959
За съжаление нищо не може да се направи в този момент,чакане му е майката.Той е добър лекар и аз му имах пълно доверие,когато оперира баба от рак на гърдата преди 4 години.Да ми е жива и здрава,чувства се отлично макар и на 80години.

Общи условия

Активация на акаунт