Идейки разни сбирам

  • 786
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Благоверният прави 30 след един месец. И тъй щото кипим от любов и тем подобни, искам да му спретна рожден ден, който да внесе радост в сърца ни. Блъскам си главата вече втори месец, но тя пусто - нищо не ражда  smile3538  smile3517  Няма ми я музата, някой ми я е свил! Давайте идеи, че време не остана  Praynig

# 1
  • Мнения: 888
Ми моят е рожденик на 21.10,а на 26.10-именник..та сещаш се как е и при мен..  Crazy
Та аз съм решила за единия празник-нова флаш памет,а за другия-пепелник за пури..  Flutter
Ама едва ли ще ти паснат моите решения. Успех с мисленето  Hug

# 2
  • Мнения: 1 120
Погледни тук http://www.gift.bg/
Може да си харесаш нещо Laughing

# 3
  • Мнения: 311
о-о-оххх, чудни убавни. Харесах си едно забавленийце за 3024 лв....  Rolling Eyes  Money

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Организирай му парти с най-любимите ви приятели в някое заведение. Изведи го уж да сте двамата и - ИЗНЕНАДААААА  bigdance2

# 5
  • Мнения: 311
Е точно това не мога да измисля как да стане  newsm78 Искам да е изненада, обаче той е хипер досетливко и ще ме разконспирира на втората секунда. Мислех си да организирам ужким романтична вечеря в ресторант за двамца ни, а вместо това да се озовем насред предварително организирана лудница, но ... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 11 816
Да, това е точно по американския начин, аско искаш да сте сред много приятели, което е подобаващо за юбилей. Но ако искаш интимна вечеря и разполагаш с време може да нарисуваш тялото си - Боди Арт, да го посрещнеш гола или полугола, а къщата да е украсена, съобразена с цветовете от тялото ти  - свещи, цветя.. и въобще използвай въображението си!
Аз съм пробвала това и имаше невероятне ефект!! Повярвай ми, ще се помни дълго!!  Shocked

# 7
  • Мнения: 1 942
Аз имах идея моя благоверен да го изненадам с вечеря на свещи на тревата в парка. Щях разбира се да използвам "услугите" на добра приятелка с подредбата и сервираето предварително, но никой не пожела да поеме бабинските задължения  Confused

Общи условия

Активация на акаунт